Rüyada Duman Görmek

Rüyada duman görmek insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, ihtiyaçlarını giderebileceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine alamettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin dünya mallarının çoğalacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada alev duman görmek rızkını kazanırken zorlanmayacağına, erkek çocuğa sahip olacağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştürülen bir miras sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına delalettir.

Rüyada apartmanda duman görmek çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına, hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına işarettir.

Rüyada araba dumanı görmek yalan söylemeyeceğine, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada ateş duman görmek işlerinin her geçen gün daha da artacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, hayırlı haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada baca dumanı görmek kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bahçede duman görmek güzel haberlerin alınacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada banyoda duman görmek işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, şan şöhret kazanacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada binada duman görmek canla başla çalışacağına, muradına ereceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bomba dumanı görmek işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, günahların af olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük duman görmek sonucu kişi için hayırlı olacağına inandığı hamlelerde bulunacağına, iç sıkıntınızın azalacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, dertlerinin azalacağına ve rahat bir nefes alabileceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine işarettir.

Rüyada dağda duman görmek çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, lüks içinde olacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınızın ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada denizde duman görmek ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, sağlık ve şifa bulacağına, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına işarettir.

Rüyada egzoz dumanı görmek güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , ömrün uzun olmasına alamet ettiği söylenir.

Rüyada fabrika dumanı görmek dua alacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, kendisinde uzakta yaşayan sevdiklerinin yaşayacağı hayırlı olayları duyacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine alamet eder.

Rüyada gece duman görmek yeni bir semte taşınılacağına, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, canının sağ olacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, oldukça büyük başarılara, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünde duman görmek endişe duyulan olayların düzeleceğine, yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hafif duman görmek dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, farklı sosyal ortamlara gireceğine, ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada havada duman görmek halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, sıkıntıların, dertlerin, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, yapılan işte ustalaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada is duman görmek sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapkara duman görmek yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine yorulur.

Rüyada karanlık duman görmek yolculuk yaparak bir hayra ermeye, bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, işlerinde çok başarılı olacağına, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına alamettir.

Rüyada kırmızı duman görmek sevdiği insanlardan birisinin vereceği destek sayesinde problemlerini teker teker çözeceğine ve çok büyük atılımlar yapmak için özgüven kazanacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kömür dumanı görmek bolluk, bereket ve zenginlik içinde olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada mangal dumanı görmek sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, verimli işlere gireceğine, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, hasret ve özlem gidereceğine, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi duman görmek ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mezarda duman görmek gelirinin çoğalacağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarlıkta duman görmek sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mutfakta duman görmek aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, başarılarının ön planda kalmayı sağlayacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına yorulur.

Rüyada nargile dumanı görmek illet hastalıklara tutulmayacağına, üzüntülerin biteceğine, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ocakta duman görmek dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, yaşama olan inancına kavuşacağına, daha farklı işlerle uğraşılmaya başlanacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, hayatından razı geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada okulda duman görmek gelişiminin hız kazanacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, dış etkenlerden uzak, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına inanılır.

Rüyada ormanda duman görmek yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına yorulmaktadır.

Rüyada patlama duman görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, yeni bir iş bulacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına alamet eder.

Rüyada pembe duman görmek iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sadece duman görmek alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, borçlarının kalmayacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, huzura kavuşacağına yorulur.

Rüyada sarı duman görmek yaşadığı zor günlerin biteceğine, işinde geniş yetkilerle donatılacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada semaver dumanı görmek maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada simsiyah duman görmek başka insanlara ekmek kapısını aralayacağına, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına delalettir.

Rüyada sis duman görmek kazancının artacağına, en kısa zamanda sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına delalet eder.

Rüyada sokakta duman görmek mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, amaçlarına ulaşacağına, ticaret sektörüne atılacağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tandır dumanı görmek evinde bereketin eksik olmayacağına, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, yaşamın kolaylaşacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada toz duman görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına alamettir.

Rüyada tren dumanı görmek asık yüzlerin güleceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, kendisine kötülük gelmemesi için bir kişinin gözetimi altında bulunacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, verdiği isabetli kararların çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına alamettir.

Rüyada tüten duman görmek atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, dualarının kabul olacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, canlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tütsü dumanı görmek sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, sıhhat kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uçak dumanı görmek kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, güzelliklere rast gelineceğine, yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, zenginlik kazanacağına, gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uzakta duman görmek mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, elindeki imkanları yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yanan duman görmek büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine, ticaretten yana şansının açık olacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına yorumlanır.

Rüyada yanardağ dumanı görmek çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada yemek dumanı görmek konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil duman görmek aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, mutlu olacağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yükselen duman görmek işinin gücünün rast gideceğine, aydınlanacağına, lüks içinde olacağına alamettir.

Rüyada zehirli duman görmek hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Şu anki yaşadığım şehirdeyim.yskınım olan bir kadın bana seslenecek bizim memleketin oradan duman çıkıyor dedi evden dışarı çıktım uzaktan dumanı gördüm. Hemen vapur iskelesine gittim. Arabalı vapurun a bindim hiç beklemedim vapur hareket etti. Yarım saat içinde bizim ilçenin girişindeki iskeleye vardık (gerçekte bizim ilçede deniz yok) duman çıkan tepeye koşarak çıktım baktım hiç sorun yok duman zararsız mış. Geri döndüm geldiğim vapura bindim aynı Arabalı vapuruyla geri dönerken uyandım

Semih

Bugün beş tane rüyamı tabir ettiniz Allah sizden razı olsun 🤲 inşallah hrosiutez çıkar 🤲

Aaaa

Rüyamda tandığım birinin benden biraz uzakta yanında yüzü görünmeyen bir kızla, gri olduğu yerde duran yükselmeyen dumanların arasında gördüm. Ama tanıdığım kişi kıza çok fazla ilgi gösteriyordu.

Aaaa

teşekkürler

Ferdi

Değerli yorumcum rüyamda annemle köy evinde iki farklı pencereden dışarıya bakıyoruz o anda tahmini beş altı kilometre uzaklıktaki ve bize göre alçakta kalan sağ tarafimizdaki köyde küçük küçük yer yer yangın türü alevler çıkıyor. Ordan çıkan alevlerin oluşturduğu beyaz gri arası duman bize kadar biranda ulaşıyor. Dumanlar bize ulaşınca göz gözü görmüyor ben şimdi kokar ve boğar diyorum. Ancak zarar vermiyor.

Ferdi

Teşekkür ederim değerli yorumcum

Arzu

Rüyamda eşimle fırında tatlı ısıtırken, onu unuttuğumuzu ve yanması sebebiyle ortalığı duman kapladığını gördüm.