Rüyada Dürtmek

Rüyada dürtmek eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, patron koltuğuna geçeceğine, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, rahata erileceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, yanına kimseleri almadan yalnızca manevi hayatına yönelik iyileştirmeler yapacağına delalet eder.

Rüyada dürtmek yılların emeği olan sermayesi ile iş hayatında edindiği bilgileri bir araya getirerek, cesaret ve inançla hareket edeceğine, güzel bir iş fırsatına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, sıkıntısının biteceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine, geçiminin rahat ve kolay olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, bütün işlerinin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dürtmek işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, deniz aşırı işler yapılacağına, rızkının çoğalacağına, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın manasına göre geçim derdinin kalmayacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, ayağa kalkacağına, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments