Rüyada Ecdat Görmek

Rüyada ecdat görmek hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, önündeki güzel günlerin yaşananları unutturacağına, evinin bereketinin artacağına işaret eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, işlerin aksamayacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına delalet eder.

Rüyada ecdat görmek yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, Allah’ın lütuflarına ereceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, gelişmelerin olumlu olacağına, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına alamettir.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin mutlu bir hayat kuracağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, sevdikleri ile sıkı muhabbet kuracağına, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına alamettir.

Rüyada ecdat görmek büyük atılımların yapılacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, istenilen bir birliktelikten sonra mutlu bir evlilik yapacağına, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin kendi kendisine şifa bulacağına, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, yeni bir eve sahip olunacağına, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selcuk Bayram

Rüyamda bir kişi tarafından ecdadımin fotograf albümü gibi bir şey veriyordu(soyagaci gibi).tum geçmişte yaşayan atalarimin resimleri vardı.sayfalar boyunca inanmamıştım.ama çok mutlu olmuştum.(dedemin dedesini onunda dedesini gormustum belki daha fazlasini).ve sordum ben bu insanların soyundan mi geliyorum.bana evet dedi…
Yorumlardan sevinirim