Rüyada Ekmeğe El Basıp Yemin Etmek

Rüyada ekmeğe el basıp yemin etmek ticarette yapacağı yeni atılımlar sayesinde muvaffak olacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine, kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, kazancından başkalarına da vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, iyi şartlara kavuşacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ekmeğe el basıp yemin etmek hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, özel hayatında mutlu olacağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada ekmeğe el basıp yemin etmek askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, işlerinin bir süre güzel gideceğine, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine alamet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, kendisini huzurlu hissedeceğine, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zülfikar

Rüyamda ayrılmış olduğum Hanımımı ekmeğe ayakla basıp 3ten 9 a
Şart ederek bosuyorum