Rüyada Ekmek Almak

Rüyada ekmek almak geçim sıkıntısının sona ereceğine, bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle dolacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, rahata kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, her türlü konfora sahip olunacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada abiden ekmek almak sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine yorulur.

Rüyada abladan ekmek almak her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada açık ekmek almak sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, hayatının herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, işsiz ise iş bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağaçtan ekmek almak hayatının belli bir rutine oturacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak mal sahibi olacağına, işinde çok ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada akrabadan ekmek almak toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, yaşanan bir problemin ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, zenginlik sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada arabadan ekmek almak dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, kendisine kötülük yapan bir kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaştan ekmek almak büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada askerden ekmek almak büyük başarılar kazanacağına, büyük başarılar kazanılacağına, iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bakkaldan ekmek almak başarı getirecek adımlar atmanıza, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada balık ekmek almak emeklerinin boşa gitmeyeceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada ballı ekmek almak güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada başkasına ekmek almak yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına rivayet eder.

Rüyada bedava ekmek almak hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz ekmek almak sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada borç ekmek almak düşmanların yenileceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada büfeden ekmek almak yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, başarılarının sürekli olacağına, insanlara iyilik yapmaya işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide ekmek almak rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada çeşitli ekmek almak sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancının artacağına, çevresinin genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada cevizli ekmek almak sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, hep afiyette kalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada çiçek ekmek almak sevinçli haberler alınacağına, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, yaşanacak küçük bir sorunun çok fazla zarara sebep olmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çikolatalı ekmek almak pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşına destek olacağına, arsa ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine delalettir.

Rüyada çingeneden ekmek almak dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok ekmek almak tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayan zalim kişilere hadlerinin bildirileceğine, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, başarılarının hak ettiği takdiri göreceğine delalet eder.

Rüyada çok fazla ekmek almak sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine, iyi bir kariyer edineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda ekmek almak bereketin ve verimin olacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine delalettir.

Rüyada çöpten ekmek almak variyeti ile herkesi kıskandıracağına, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cumhurbaşkanından ekmek almak hayatın yoluna gireceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada devlet adamından ekmek almak sırtından terler akıtarak kazanç sağlayacağına ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, yüklü bir miktar borç verileceğine bu sayede hayır duası alınacağına yorumlanır.

Rüyada devlet başkanından ekmek almak rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına, alışveriş yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada dilenciden ekmek almak eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dilimlenmiş ekmek almak ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada doktordan ekmek almak yapılan hataların yakında telafi edileceğine, Allah’ın sevgisini kazanacağına, yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada dolaptan ekmek almak esenlik bulup, hafifleyeceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden çok büyük bir yardım geleceğine, göğsünün kabaracağına delalettir.

Rüyada döner ekmek almak büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dört ekmek almak aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına işarettir.

Rüyada dükkandan ekmek almak her zaman hak ettiğini alacağına, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına alamet etmektedir.

Rüyada düşmandan ekmek almak dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada esmer ekmek almak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ev ekmeği almak insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evliyadan ekmek almak herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada fırın ekmeği almak aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına alamet eder.

Rüyada fırın görmek ekmek almak toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına işarettir.

Rüyada fırına gidip ekmek almak sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada fırından yeni çıkmış ekmek almak hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına alamettir.

Rüyada gece ekmek almak çekilen sıkıntıların sona ereceğine, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güzel ekmek almak dertlerden kurtulmaya, işlerinin yoluna gireceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada haşhaşlı ekmek almak çok büyük ses getireceğine, alınacak bir destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, yüzüne kan geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada hastaneden ekmek almak dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına inanılır.

Rüyada hediye ekmek almak ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, bir konuda problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada hediye olarak ekmek almak anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada helva ekmek almak ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hocadan ekmek almak girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına, kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ince ekmek almak yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, sahip olduğu zenginliğin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ıslak ekmek almak yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden sorunlarından kurtulacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bir şekilde atlatacağına delalet eder.

Rüyada izinsiz ekmek almak sorunların aşılacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara ekmek almak hayal edilen şeylere kavuşulacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya yorulur.

Rüyada kardeşten ekmek almak değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada kaynanadan ekmek almak büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kepek ekmek almak işinin ehli biri olacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kepekli ekmek almak ticarette ilerleyeceğine, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kızarmış ekmek almak doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kızından ekmek almak zenginliğe kavuşacağına, sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kocadan ekmek almak insanlara iş öğreteceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kısa süre sonra bazı sıkıntıların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kocaman ekmek almak güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına inanılmaktadır.

Rüyada köfte ekmek almak talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada köpekten ekmek almak yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köy ekmeği almak geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine yorulur.

Rüyada kucak dolusu ekmek almak yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada küçük ekmek almak huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, yakın akrabaları ile aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarının biteceğine yorumlanır.

Rüyada küflü ekmek almak üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kendisine rakip olan insanların ortaya atacağı dedikoduları ortadan kaldıracağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuru ekmek almak aydınlanacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, yeni bir işe girileceğine, günü birlik tatillere çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada manavdan ekmek almak işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, hakkını alacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada markette ekmek almak mutluluk verici olayların yaşanacağına, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına tabir olunur.

Rüyada mayalı ekmek almak rahata ereceğine, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezardan ekmek almak kazancının artacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıktan ekmek almak daha çok iş yapacağına, elinin darda kalmayacağına, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mısır ekmeği almak etrafındaki insanlara yardım edeceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, kendi işinin patronu olacağına işarettir.

Rüyada oğlundan ekmek almak Allah’a dua edeceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada okuldan ekmek almak iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine alamettir.

Rüyada okunmuş ekmek almak hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölüden ekmek almak her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, erkek çocuğa sahip olacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına delalettir.

Rüyada parça ekmek almak helal ekmek yiyeceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pastaneden ekmek almak uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada patatesli ekmek almak sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, kazanacağı bir başarının bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pazardan bazlama ekmek almak zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pazardan ekmek almak yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını gün geçtikçe arttıracağına, işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, elde edilen nasibin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada peynir ekmek almak hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada polisten ekmek almak müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada poşetle ekmek almak çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, büyük başarılar elde edeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sac ekmeği almak yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve rahat bir nefes alınacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sahurda ekmek almak sorunların günden güne azalacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğinden ekmek almak sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına, ailesinin dirliği için çabalayacağına, sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına yorulur.

Rüyada siyah ekmek almak girdiği her işte büyük adımlar atacağına, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sucuk ekmek almak her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorluk çekmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada susamlı ekmek almak maddi anlamda kalkınacağına, adını işiyle duyuracağına, sıkıntılarını atlatacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tahinli ekmek almak çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, çok hayırlı mallara ve mülklere sahip olacağına inanılır.

Rüyada tandır ekmeği almak işinin gücünün rast gideceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdıktan ekmek almak üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına, yükseleceğine inanılır.

Rüyada tatlı ekmek almak uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine inanılmaktadır.

Rüyada teyzeden ekmek almak adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, huzurlu bir yaşam süreceğine, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada trabzon ekmeği almak iyi huylar edineceğine, mutluluğunun daim olacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına inanılmaktadır.

Rüyada türbeden ekmek almak kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, günahların af olacağına, talihin yüze güleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tuz ekmek almak dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada üç ekmek almak derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada üzüm ekmek almak en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına, tartışmaların son bulacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uzun ekmek almak maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada veresiye ekmek almak yetki ve söz sahibi olacağına, hayatında çok güzel değişimlerin ve gelişmelerin yaşanacağına, adının yayılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yabancıdan ekmek almak çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, yeni bir hayata adım atılacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada yanmış ekmek almak zorlukların biteceğine, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, sıhhat kazanacağına rivayet eder.

Rüyada yarım ekmek almak maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada yerde ekmek almak hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, izleyeceği yeni yöntemlerin işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına işarettir.

Rüyada yumurtalı ekmek almak güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine, çeşitli yatırımlarda bulunarak mal ve mülk sahibi olacağına, rahatsızlıkların şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada zeytin ekmek almak mutlu bir hayat süreceğine, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cetiner

ekmek almak için fırına gittim. fırında yeni pişmiş ekmekleri gördüm. Fakat ekmeklerin mayası çok değişik mayaymış. Ekmekler çok kabarıktı çok yumuşaktı. Gerçek hayatta rastlanmayacak türde kabarmış leziz ekmeklerdi. Üç tan değişik ekmek seçtim aldım. Eve dönerken uyandım.

Emre

Ruyada ekmek sırasinin en başında olup ekmek alip almamakta kararsiz kalip almaya karar verdim tekrar sıraya girdim sıradaki bir kişinin sıraya kaynak yaptğimi düşünüp bana engel oluyordu ama sirada ki baska birinin sıranin onun(yani benim) siram oldugunu söyledikten sonra el arabasının icinde ekmek satan yaşlı birinden once corek varmi diye sordum yok diyince ekmek aldım anlami nedir
(suan devlt memurm işimi sevmyorum girdgim bir mulakat sonucu beklyorum her aksam dua edyorum bir bağlntı varmi

Dilan

Rüyada fırında sıcak ekmek aldım sonra vazgeçip ardından onu bırakıp iki tane ekmek aldım ve yanımda a bekar olan arkadaşımda bir ekmek aldı

Fidan

Rüyamda bir marketdən 2 taze 1 bayat etmek aldım Çok ekmek vardı satıcı kız çok tanıdık gelmişdi.

Fidan

Çok Tesekkur ederim

binnur

Merhaba. Rüyamda fırından ekmek almaya gittim, bana 3 adet ekmek verdiler ama ben bunun fazla geleceğini düşündüm. Yine de 3 ekmeği alarak markete gittim. Markette paketi olmayan çikolatalar vardı ve ücretsizdi. O çikolatalar çok lezzetli geldiği için baya bir yedim. Doyduktan sonra yanımda olan arkadaşlarıma da ikram ettim fazlasını. Uyandığımda güzel bir his vardı içimde.

binnur

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için 🙂

EbuYusuf Gumushanevi

Merhaba. Rüyamda bir fırına girip 3 tane ekmek alıyorum. Ekmeklerin birisi beyaz lavaş ekmeği ve nerdeyse 1 metreden uzun. Diğer ekmek buğday ekmeği gibi koyu renkli ve yuvarlak ve büyükçe. koltuğunun altına alınsa elin beline ancak kavuşacak kadar büyük. bir ekmek daha var ve bu ekmek tatlı bir ekmek gibi. sanki ekmeğin içinde kus üzümlü vs. olan pilavlı gibi. Ekmeğin içi bir şeyle dolu. onu poşete koymaya çalıştığımda fırıncı daha o hazır değil diyor. Ama onu da alıyorum. Bu ekmekleri alıp poşete koyup bir yere gidiyorum. ekmekleri elimle sıkıyorum tazeler mi diye dışarda yürürken. etrafı su kanalı ya da akarsu ile çevrili oval bir alanda bu su kanallarının üzerinden atlayıp karşı tarafa geçmeye bu alandan çıkmaya çalışıyorum bir suru de genç var . buradan bir yol bulup kolayca çıkıp daha önce vefat eden amcamın evine gidicem eşim çocuklarım da oradalar ama orayı bulamıyorum. Sanki ramazan ayı ve aksam yemeğe gidiyor gibiydim.