Rüyada Ekmek Kemirmek

Rüyada ekmek kemirmek zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, parasının her geçen gün artacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, asla yüksünmeyeceğine, girilen bir yarışmadan para kazanılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı görenin sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, atılıma geçeceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına tabir olunur.

Rüyada ekmek kemirmek eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, bir şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği her şeye rahat bir şekilde ulaşacağına, ticaret ehli kişi olacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada ekmek kemirmek uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, hoşluklarla karşılaşacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin varlık ve huzur sahibi olunacağına, kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments