Rüyada Ekmek Yağlamak

Rüyada ekmek yağlamak deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine, asla gururundan ödün vermeyeceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, işinde çok büyük bereket göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, işinin ehli olacağına, gönül yaralarının iyileşeceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında rahat edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ekmek yağlamak düşmanlarına karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, kimse ile tartışmayacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine, işinde ön plana çıkacağına tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine delalettir.

Rüyada ekmek yağlamak maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, iş projelerinin gerçek olacağına, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin zor günlerin sona ereceğine, kazancının çoğalacağına, sıhhat kazanacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, rahat bir hayata kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments