Rüyada El Almak

Rüyada el almak sevinçli haberler alınacağına, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine delalet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, kazancını başkalarıyla paylaşacağına, kaybettiği itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada akrebi eline almak başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine delalettir.

Rüyada altın bulup eline almak sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, mevcut bir konuda araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada amel defterini sağ elden almak aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine alamet eder.

Rüyada arıyı eline almak şansının açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, borçlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının sevgilisini elinden alması yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, esenliğe kavuşacağına, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakkabıyı eline almak borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, dileklerinin kabul olacağına, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine rivayet eder.

Rüyada ayı eline almak daha fazla başarı kazanılacağına, çok özendiği bir arzusunun gerçekleşeceğine, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine yorulur.

Rüyada başını eline almak her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada baykuşu eline almak huzurlu günler görüleceğine, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bayrak eline almak alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok kişinin hayır duasını alacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine delalettir.

Rüyada bıçak eline almak insanlara olan güvenin artacağına, kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeden desteklerini yapacaklarına, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına işaret etmektedir.

Rüyada biti eline almak yeni çalışmalar ortaya koyacağına, iyi bir kariyer edineceğine, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada böbreğini eline almak kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, kazancın daha da artacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bombayı eline almak sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, geçim sıkıntısının azalacağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına yorulur.

Rüyada bulutu eline almak işlerin günden güne artacağına, karşısına kaza ve belaların çıkmayacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük abdesti eline almak eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorulur.

Rüyada cam kırıklarını eline almak kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, elinin bollaşacağına ve darda olan yakınlarına etmek istediği yardımı yapabileceğine rivayet eder.

Rüyada çamuru eline almak içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çekirgeyi eline almak yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, sorunlarını çözeceğine, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada cenini eline almak çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına yorulmaktadır.

Rüyada çiğ et eline almak negatif olayların vuku bulduğu bir süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğunu eline almak bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada deniz yıldızını eline almak her geçen gün daha ünlü olunacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dilini eline almak meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, işinde yükseleceğine alamettir.

Rüyada dişini çekip eline almak sevindirici haberler alınacağına, vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına alamettir.

Rüyada dişini çıkarıp eline almak yakın bir tanıdığının yaşadığı ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, eğer başarılı bir şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada doluyu eline almak iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, deneyim kazanacağına yorumlanır.

Rüyada dünyayı eline almak sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, başarı kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ekmek eline almak yeni bir sosyal hayata adıma atacağına, bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada erkek cinsel organını eline almak herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evliyadan el almak yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, bol kısmetli bir kişi olacağına, kalıcı başarıyı yakalayacağına yorumlanır.

Rüyada gelin çiçeği eline almak sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine yorulur.

Rüyada göktaşını eline almak kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gözü ele almak iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, adeta havalara uçacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hocadan el almak nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, daha bir sevileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada horozu eline almak çok hayırlı ve büyük çalışmalara imza atacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada içki şişesini eline almak kazanacağı bir başarının bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, son zamanlarda yaşadığı üzüntünün sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada incir eline almak yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kaka eline almak sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kanaryayı eline almak rahatının her zaman yerinde olacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına işarettir.

Rüyada kar eline almak kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kar tanesini eline almak çok daha iyi günler göreceğine, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, kazancını bir kaç kat arttıracağına yorumlanır.

Rüyada karıncayı eline almak uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kartalı eline almak yeni mekânlara gireceğine, önünün açılacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına işarettir.

Rüyada kertenkeleyi eline almak ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, ferah bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada kılıç eline almak birçok kişinin yardımına koşulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine delalettir.

Rüyada kirpiyi eline almak bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, seçeceği meslekte isim yaparak herkesin takdirini, saygısını toplayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kitabı sol elden almak zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada közü eline almak dertlerinden arınacağına, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kumruyu eline almak büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada kuranı kerim eline almak üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, zor günlerin biteceğine, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine yorulur.

Rüyada kurbağayı eline almak mesleğinde atılım yapacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kurşunu eline almak sakin ruh halini iş ortamına da uygulayacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine alamet eder.

Rüyada mermiyi eline almak sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü eline almak birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada örümcek ele almak kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine alamet eder.

Rüyada rahmini eline almak hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sabun eline almak kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına inanılır.

Rüyada sarımsak eline almak zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına, yüzünün güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada seccadeyi eline almak dertlerinin azalacağına ve rahat bir nefes alabileceğine, küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına inanılmaktadır.

Rüyada serçe eline almak kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğini elinden almak herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına alamettir.

Rüyada şeyhten el almak sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sigara eline almak ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada silahı başkasının elinden almak çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, çok büyük projelerden çok küçük projelere kadar hepsinde yeniliğin ve değişimin savunulacağına rivayet eder.

Rüyada sopa eline almak kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, değer verdiği kişiler ile bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine yorulur.

Rüyada sümüğünü eline almak maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada süpürge eline almak hiç riske girmeyeceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına tabir olunur.

Rüyada tabanca eline almak olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada taşı eline almak rahatının ve konforunun yerine geleceğine, büyük bir başarının elde edileceğine, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tavşanı eline almak çok hayırlı kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine işarettir.

Rüyada tavuk eline almak kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada timsahı eline almak kazançlı bir işin başına geçirileceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, kazançlı işlere girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada toprak eline almak uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, kendine çeki düzen vereceğine yorulur.

Rüyada tüfek eline almak verilen sözlerin yerine getirileceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, büyük borçlara girmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada uçağı eline almak çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, kendisine kötü bir süreç içinde iken maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada yasin kitabını eline almak yaşanan sorunların sona ereceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yavru köpeği eline almak geleceğinin mutlulukla dolacağına, yapacağı her yeni işin kendisine hayır ve uğur getireceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil elma eline almak gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına işarettir.

Rüyada yeşil soğan eline almak malının üstüne mal ekleyeceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada yumurta sarısını eline almak elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, çok başarılı olup, kazancının artacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments