Rüyada El Görmek

Rüyada el görmek birlikte aynı işyerini paylaştığı kimselere tecrübelerini aktaracağına, yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yok edeceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, elinin bolluğa kavuşacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada açık el görmek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada adam eli görmek daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, disiplinli çalışması sayesinde zamandan kar edeceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine işarettir.

Rüyada ağaç el görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, yarınların kendisine hep umut olacağına delalet etmektedir.

Rüyada alçılı el görmek kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada allahın elini görmek iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın el görmek rahatının yerine geleceğine, zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşın elini görmek iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada azrailin elini görmek maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine yorumlanır.

Rüyada bakımlı el görmek sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, rızık ve kazanç elde edeceğine, işlerin düzgün gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada bayan eli görmek çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, işi bilen insanlardan fikir alması sayesinde en doğru kararı vereceğine, mal ve para kazanılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bedensiz el görmek yeni bir ilişkiye başlanacağına, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, özellikle bir müddet ortalıkta görünmeyip, yeni planlar yapacağına delalettir.

Rüyada benekli el görmek stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz el görmek yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, rızkının genişleyeceğine, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz sargılı el görmek emeğinden hayır göreceğine, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, rızık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boklu el görmek yaptığı bazı şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada boyalı el görmek birçok yeni bağlantı kurulacağına, şans ve bereket kapılarının açılacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına alamettir.

Rüyada bozuk para elinde görmek çok büyük mutluluklar duyacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine delalet eder.

Rüyada buluttan el görmek kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, övgü dolu sözler işiteceğine, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına alamet eder.

Rüyada buruşuk el görmek hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada büyük abdesti elinde görmek çok mutlu olacağına, insanların takdirini kazanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük el görmek dertlerine derman arayacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, çok büyük kısmetler kazanacağına işaret eder.

Rüyada cadı eli görmek sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine delalettir.

Rüyada çamurlu el görmek var olan hastalıklarının şifa bulacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, yakın bir zamanda büyük bir işin başına geçileceğine yorumlanır.

Rüyada canavar eli görmek sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, güzel günlerin geleceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada canlı el görmek bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, başarılarının çoğalacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına inanılmaktadır.

Rüyada çatlak el görmek meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çatlamış el görmek uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, maddi olarak ferahlığa çıkacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına alamet etmektedir.

Rüyada cenin eli görmek aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, gelişmelerin olumlu olacağına, daha önce sorun yaşanan bir konuda bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ceset eli görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çilli el görmek yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada cin eli görmek beklentilerin hızla gerçek olacağına, hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine delalettir.

Rüyada cinsel organını elinde görmek yere daha sağlam basmayı başaracağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, epey zamandan beri yapmak istediği ve bu amaçla gece gündüz çalışıp çok emek verdiği şeylere yakın bir zamanda gerçekleştireceğine inanılmaktadır.

Rüyada çirkin el görmek dinini yaşayacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada civcivi elinde görmek zararlı kişilerden uzak durulacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, işindeki verimini yükselteceğine alamettir.

Rüyada çizilmiş el görmek hep dinç ve genç kalacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine alamet eder.

Rüyada çocuğunun elini görmek alacağı bazı haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, kaderinin yüzüne güleceğine tabir olunur.

Rüyada cumhurbaşkanının elini görmek sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada çürük el görmek başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına alamettir.

Rüyada damarlı el görmek üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada delik el görmek rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, nasiplerini alacağına, kendisinde gücü, kudreti ve cesareti bulacağına rivayet eder.

Rüyada demir el görmek hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada dikişli el görmek kadim dostlarının acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine işaret eder.

Rüyada dili elinde görmek dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, takdir toplayacağına, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dövmeli el görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dünyayı elinde görmek emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine yorumlanır.

Rüyada esmer el görmek mutlu olunacağına, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada evliya eli görmek garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada fare eli görmek büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına yorumlanır.

Rüyada fazla el görmek herkesin dikkatini çekecek kadar sağlıklı olacağına, hidayete ermeyi başaracağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına yorumlanır.

Rüyada gelinliği elinde görmek sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada gökte el görmek gittiği yolda muvaffak olacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde el görmek çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, kalbini tekrar hayata açacağına işaret eder.

Rüyada gözünü elinde görmek kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, dua alacağına, Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada güçlü el görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatındaki kimselerin rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, herhangi bir sorun yaşamayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gümüş el görmek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, çok güzel günler görüleceğine yorumlanır.

Rüyada güzel el görmek hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada hamse eli görmek mutluluk verici haberlerin alınacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hasta el görmek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, kişinin isteklerine nail olacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hastalıklı el görmek rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada havan eli görmek büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, nasibin de kısmetlerin de artacağına işarettir.

Rüyada heykel el görmek yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada hırsız eli görmek işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, zorluklarının kalmayacağına inanılır.

Rüyada iki el görmek aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, bir arkadaşı ile çok ses getirecek bir başarıya imza atılacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine inanılır.

Rüyada iki tane el görmek eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada iltihaplı el görmek sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar içine girileceğine, kimseye borçlanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ince el görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, istediğini elde etmede başarılı olacağına rivayet eder.

Rüyada iri el görmek rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını daima muhafaza edeceğine, istediğini elde etmede başarılı olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iskelet el görmek çok önemli başarılar elde edileceğine, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına rivayet eder.

Rüyada ıslak el görmek insanlara yol göstereceğine, evliliğinde mutluluğun daim olacağına, maddi olarak çok huzurlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kabeye el görmek sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, bazı araştırmalar yapılıp iş çalışma ortamındaki bir sorunun kaynağının bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kafasını elinde görmek sevineceğine ve mutlu olacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kahve falında el görmek çok kazançlı yeni projeler ortaya koyacağına, kafasını rahatlatacağına, ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kahverengi el görmek bereketli günler geçirileceğine, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, hiç para sıkıntısı yaşamayacağına, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Rüyada kalbi elinde görmek karşısına çıkacak aksiliklere ve engellere takılmayacağına, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına rivayet eder.

Rüyada kalçanın ellendiğini görmek yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kara el görmek bir sohbet ortamında ortaya atılan fikirlerin yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, aile hayatını eski mesut günlerdeki haline döndüreceğine, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta el görmek hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, hayırsız bir kapıyı kapatacağına, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kararmış el görmek zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada karıncayı elinde görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok saygın bir konuma sahip olacağına işarettir.

Rüyada kelepçeli el görmek bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına alamettir.

Rüyada kıllı el görmek ağız tadına ve neşeye kavuşacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine işaret eder.

Rüyada kına eline görmek atılacak akıllıca ve başarılı adımlar sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına alamet eder.

Rüyada kına yakılmış el görmek ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, moralinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada kırık el görmek ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırışık el görmek büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kirli el görmek aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı el görmek neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını daima muhafaza edeceğine, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, bol dua edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kısa el görmek inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızının elini görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakınındaki bir kişinin hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca tabir olunur.

Rüyada kocaman el görmek uzmanlığı dışındaki bir iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada köpeğin ağzında elini görmek dinini yaşayacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, huzurun ve sükûnetin geleceğine yorulur.

Rüyada küçük el görmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, yüzünün güleceğine, bir yatırımdan kazanılanların rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacağına rivayet eder.

Rüyada kulağını elinde görmek hayatın tüm külfetinden kurtulmuş olacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, büyük bir ortaklığa gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuranı kerim elinde görmek para konusunda şansının açılacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, başvuru yaptığı bir işte kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuru el görmek çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuş elinde görmek iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada lekeli el görmek makamının yükseleceğine, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına yorulur.

Rüyada maket el görmek eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada manikürlü el görmek ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine yorumlanır.

Rüyada mavi el görmek ünvan sahibi olacağına, ferahlığa çıkılacağına, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına yorulur.

Rüyada maymun eli görmek hastalıkların uzak duracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına delalet etmektedir.

Rüyada memenin ellendiğini görmek sıkı ve planlı çalışmasının meyvelerini toplayacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada mezarda el görmek çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, rütbesinin artacağına yorumlanır.

Rüyada mezarlıkta el görmek sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine, işlerinde atılıma geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada mor el görmek heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, bir miras konusunda hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine inanılır.

Rüyada morarmış el görmek anne baba dualarının alınacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Rüyada nasırlı el görmek ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada nurlu el görmek talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanacağına, ileri gideceğine, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun elini görmek işindeki bereketin çoğalacağına, güzel günler yaşanacağına, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada omuzda el görmek iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi en kısa zamanda alacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada örümceği elinde görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oyuncak el görmek maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine alamet eder.

Rüyada özürlü el görmek sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına delalet eder.

Rüyada parlak el görmek esenliğe ve feraha kavuşacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada perdeli el görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına, bir fırsatı en doğru ve en akıllı şekilde kullanmayı başarıp, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına işarettir.

Rüyada peygamber eli görmek olmayı hedeflediği makama oturacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pişmiş el görmek hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada plastik el görmek çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, kazancının artacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada protez el görmek dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, sevgi ve barış ortamının kurulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rabia eli görmek uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sabunlu el görmek iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarını elinde görmek parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına alamettir.

Rüyada sadece el görmek iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına tabir olunur.

Rüyada sakat el görmek dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çok büyük kazanç sağlanacağına, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Rüyada sarı el görmek ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, ticaretin büyüyeceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada sert el görmek yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, enerjisini toplayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin elini görmek çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şeytan eli görmek rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına yorulur.

Rüyada sıcak el görmek bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına yorumlanır.

Rüyada şifalı el görmek zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada siğilli el görmek üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada sihirli el görmek parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, rızkını kazanırken zorlanmayacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada silah elinde görmek çektiği zorlukların biteceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına delalet etmektedir.

Rüyada sırtında el görmek sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şiş el görmek ağız tadına kavuşacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine alamet etmektedir.

Rüyada şişman el görmek yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, karlı yatırımlarının kendisine büyük kazanç getireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına inanılır.

Rüyada sivilceli el görmek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına, atılan adımların başarıya çıkacağına alamet eder.

Rüyada siyah el görmek hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada sol el görmek sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine yorumlanır.

Rüyada suda el görmek sevilip sayılacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına tabir olunur.

Rüyada suyun içinde el görmek hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada takma el görmek dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine işarettir.

Rüyada taştan el görmek sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, sevdiği kişilerin yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tek el görmek yaşamın kendisine yeni kısmetler sunacağına, maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, yeni çalışmalara girişileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada telefon elinde görmek çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada temiz el görmek aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, daha fazla mal sahibi olacağına, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine rivayet eder.

Rüyada terli el görmek bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, refah içinde yaşanılacağına, işinde uzman birisinin sorunlarını çözmesinde ve iş konusunda destek olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ters el görmek büyük bir işe kavuşacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına alamettir.

Rüyada titreyen el görmek yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, güzel işler yapacağına, son zamanlarda işlerinde yaşanan sıkıntıdan kurtularak ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada tombul el görmek bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, dostlarıyla bir araya geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada topraklı el görmek yakınındaki evli bir çiftin üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, hayatın yüzüne güleceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına inanılır.

Rüyada tuvalette el görmek adımların çok iyi bir yol açacağına, iş hayatında yeni ve hayırlı bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden bir düşmanlığın biteceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine delalettir.

Rüyada tüylü el görmek kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada üç el görmek hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına ve bu sorumlulukları eksiksiz yerine getireceğine, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine yorulur.

Rüyada uçan el görmek büyük bir başarıya ulaşılacağına, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına inanılmaktadır.

Rüyada üstünde el görmek çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, hayatına güzellik, heyecan, eğlence ve renk geleceğine, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine delalet eder.

Rüyada uzun el görmek kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzun tırnaklı el görmek gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, hayatının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yağlı el görmek dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine delalettir.

Rüyada yamuk el görmek bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yanan el görmek uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, giriştiği bir işten çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına işaret eder.

Rüyada yanık el görmek kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada yapay el görmek güzel olaylarla karşılaşılacağına, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yapışık el görmek çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına inanılır.

Rüyada yaralanmış el görmek sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yardım eli görmek özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, evlat sahibi olacağına, yüzünde güller açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı el görmek mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, mülkiyetinin artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yatakta el görmek parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine delalet eder.

Rüyada yazılı el görmek atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen bir yakınını kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil el görmek yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yılanın ellerini görmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bitirileceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada yıldızı elinde görmek atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, hiçbir şeyin içinde uhde olarak kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yıpranmış el görmek yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yumuşak el görmek zahmetli durumların sona erdirileceğine, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüyada yürüyen el görmek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, hayırlı bir kişi ile dünya evine gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yüzüklü el görmek maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına işaret eder.

Rüyada zayıf el görmek hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve işlerin günden güne iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Talya

Rüyamda bir adam elime bakarak parmakların ne kadar da uzunmuş diyordu.(Daha önce hiç görmediğim ve tanımadığım birisiydi) Gündüz niyetine acaba anlamı nedir ?

Zehra

Merhaba
Rüyada yapay bir el gördüm. Eli kabından çıkardım parmakları kapalıydı. Eli açtım sevdiğim kişinin eliymis ve elin üzerinde tükürük var ve ben de başkasıyla kağıt üzerinde evliymisim. Eli yüzüme sürüyorum. Belki de onunla evlenirim yeniden diyorum.