Rüyada Ela Göz Görmek

Rüyada ela göz görmek rahatının yerine geleceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, rahata ereceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, sırtının yere gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, malların artacağına, işi bilen insanlardan fikir alması sayesinde en doğru kararı vereceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada ela göz görmek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, mutluluk ve heyecandan yerinde duramaz hale geleceğine, bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, iş arkadaşlarının saygısını ve sevgisini toplayacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada büyük ela göz görmek girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, her kararlarında ailesinin arkasında olacağına işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, hedeflerine ulaşacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emir

Siyah saçlı,buğday tenli,kahverengi gözlüyüm normalde.Rüyamda aynaya bakarken beyaz tenli sarı saçlı parlak ela gözlü olduğumu gördüm kendime hayran hayran bakıyodum. Manası nedir merak ediyorum şimdiden teşekkürler