Rüyada Elbise Düğmesi

Rüyada elbise düğmesi rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, işlerinin büyüyeceğine, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, hafifleyeceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine yorulur.

Rüyada elbise düğmesi eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, huzurunun yerine geleceğine, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamaya, boğuştuğu sorunlardan moralinin bozulacağına yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına işaret eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin planlarının istediği şekilde işleyeceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, eski sakin yaşantısına geri döneceğine, başarı getirecek adımlar atmanıza, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada elbise düğmesi iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, kazanılan başarıları, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, alınacak mutlu bir haberin eşi ile ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin isteklerine kavuşacağına, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, neşenin yerine geleceğine, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments