Rüyada Ele Para Geçmesi

Rüyada ele para geçmesi elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, işlerinin başarılı olacağına, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, hasta ise hastalığını yenmeyi başaracağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ele para geçmesi kazancın katlanacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına alamettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin hayat arkadaşı ile diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, büyük bir makama geleceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, maddi olarak büyük destek alınacağına, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada ele para geçmesi mesleğindeki verimliliğinin artacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, çok değer verdiği ve saygı duyduğu bir kişinin yardımları sayesinde sıkıntılarını ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, dardaki bir tanıdığa yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments