Rüyada Eli Alçıda Görmek

Rüyada eli alçıda görmek becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, sorunların aşılacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, canlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, hayatının düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada sağ eli alçıda görmek hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, korkularından kurtulacağına, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, yakın bir zamanda büyük bir işin başına geçileceğine, kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada sol eli alçıda görmek Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre hastalıklarının azalacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Furkan Atakan

Rüyada eli ve ayağı alçıda bebek gördüm onunla ben ilgileniyordum bebek olmasına rağmen benimle konuşabiliyordu