Rüyada Eli Böcek Isırması

Rüyada eli böcek ısırması uğranılan zararların telafi edileceğine, güzel gelişmeler yaşayacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, güzel gelişmelerle karşılaşacağına, kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, daha kararlı bir kişi olunacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kötü günlerini arkasında bırakacağına tabir olunur.

Rüyada sağ eli böcek ısırması koltuğunun ve gelirinin yükseleceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, en kötü zamanındaki olumsuzlukların bir kişi tarafından düzeltileceğine, çok hayırlı şeylere, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, ruhen güzelleşeceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, işinin gücünün rast gideceğine alamettir.

Rüyada sol elini böcek ısırması çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hema

Rüyada siyah küçük örümcekler bir ağın içindeydi bende ağı sıktım sağ elimle küçük ürün ekler elimim üstünde derinin altına geçti sonra üfledim dussunler diye elim parmaklarım yamulup bukulmeye başladı derinin altından kemikler gözüktü bağırdım ferc geçiriyorum diye bir baktım tek tek örümcekler çıkıp büyüyor keneye benziyor her çıktıkça bende üfleyip yere atıyorum