Rüyada Elin Kanadığını Görmek

Rüyada elin kanadığını görmek yakaladığı bir şansın garanti olacağına, doğruluğu bulacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, hedeflerin karşılık bulacağına tabir olunur.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin maharetli bir kişi ile evlenileceğine, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, çok başarılı olacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada annemin elinin kanadığını görmek çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, imkânlarının çoğalacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, işlerine bereket geleceğine delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının elinin kanadığını görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, amacına ulaşabileceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine işaret eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, gönlünce bir yaşam süreceğine, toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada babamın elinin kanadığını görmek çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada başkasının elinin kanadığını görmek endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına inanılır.

Rüyada bebeğin elinin kanadığını görmek musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunun elinin kanadığını görmek eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, problemlerinin çözümlerine kavuşacağına, özel duygular besleyeceği kişiden duygularına karşılık alacağına, zarar ettiğini düşünürken bir işten kat be kat gelir elde edeceğine, çok iyi yerlere geleceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin elinin kanadığını görmek büyük paralar kazanılacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, yaşamının bir disipline oturacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kardeşinin elinin kanadığını görmek kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan rüya sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına, makbul olan mallara kavuşacağına, yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada oğlunun elinin kanadığını görmek maddi açıdan büyük bir bolluğa erişileceğine, büyük adımlar atacağına, hayata karşı umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, izlenecek yolların zafer ve zenginlik getireceğine, eğitim ya da iş için yurtdışına gidileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine, güzel günler göreceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, gelirinin sürekli olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine yorulur.

Rüyada sağ elinin kanadığını görmek takdir edilip her konuda destek göreceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, büyük kazanç elde edeceğine, ismini herkese duyuracağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre eğlenceli zamanlar geçireceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine, refah içinde olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin elinin kanadığını görmek borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, ilgi duyduğu kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle yön vereceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin elinin kanadığını görmek kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına işarettir.

Rüyada sol elin kanadığını görmek kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, babasına ve annesine hatada kusur etmeyip onları bahtiyar edeceğine, aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, evliyse çocuk sahibi olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destek göreceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hasibenur

Rüyamda arkadaşımla otururken kız sevgilim geliyor ve ona sarılıyorum. Ona sarıldığımda ben ellerimde yara kabuk bağlamış şekildeydi ve ellerim kız arkadaşıma sarılınca kabuk onun ceketine takılıyor ve kanıyor. Daha sonra kız arkadaşımla yolda yürürken ellerimin ikisinden de şiddetli bir şekilde kan akıyor ama çok şiddetli kan akıyordu sonra uyandım