Rüyada Elinden Siyah Kan Akması

Rüyada elinden siyah kan akması ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, atılacak adım sayesinde ortaklar arasında iki tarafında çok mutlu olacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, zorluklarının biteceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüya yorumcularına göre sıkıntılarının biteceğine, çok para kazanacağına, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kötülüklerden uzak olacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada elinden siyah kan akması yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, kırılan kalplerin yakın zaman içinde tamir edileceğine alamettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, korkularını yeneceğine, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, maddi anlamda güçleneceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, kırgınların barışacağına tabir olunur.

Rüyada elinden siyah kan akması yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, kurulu bir düzene sahip olacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten sonra kendi işini kurmak için adım atacağına inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarını üzerinden atacağına, iş hayatında başına gelen kötü olaylardan kendisini kurtarabileceği bir durumla karşı karşıya kalacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments