Rüyada Elma İkram Ettiğini Görmek

Rüyada elma ikram ettiğini görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine, geçiminin kolay olacağına delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin sorunların üstesinden geleceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına delalet eder.

Rüyada elma ikram ettiğini görmek başarılı çalışmalara ortak olunacağına, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, sevinçli haberler alınacağına, kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin maddi gücünün katlanacağına, evlat sahibi olacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, uzmanlığı dışındaki bir iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada kırmızı elma ikram ettiğini görmek ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments