Rüyada Elma Paylaşmak

Rüyada elma paylaşmak ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, özgüveninin yerine geleceğine, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, doğruluğu bulacağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına rivayet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kişinin hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı elma paylaşmak iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, çok rahat bir döneme gireceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğine, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, hanenizde bolluk olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil elma paylaşmak iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, işlerine bereket geleceğine, aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yurdagül

Rüyada 3 tane kırmızı elmayı paylaşmak