Rüyada Engele Takılmak

Rüyada engele takılmak hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, hep afiyette kalacağına, hasta ise en kısa zamanda ayağa kalkacağına, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına, yüzüne kan geleceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü bir kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, muradının gerçekleşeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada engele takılmak kendini yakın hissettiği bir iş arkadaşının üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, ne zaman başları sıkışsa sevdiği insanların yardımına koşacağına, maddi varlığının çoğalacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, doğru bir karar verileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada engele takılmak elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, yaşanan bütün sorunların biteceğine, bir durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, sorunların çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin âlim kimselerden feyz alacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments