Rüyada Enişte Dövmek

Rüyada enişte dövmek şansının asla kapanmayacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, uzun bir süre boyunca bir kişi ile iş yaptıktan sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, borcu varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına alamet eder.

Rüyada enişte dövmek kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine, başının hiç dara düşmeyeceğine, yapacağı yerinde davranışlar sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, işlerin tam da tasarlandığı ve hesap edildiği şekilde ilerleyeceğine, mal edineceğine, çalışmalarının artacağına alamet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski enişteyi dövmek çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, başladığı bir işte yol alacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, her geçen gün daha profesyonel olacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, sermayesinin çoğalacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri ortadan kaldıracağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments