Rüyada Erkeğin Eve Gelmesi

Rüyada erkeğin eve gelmesi kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine, iş yaşamında söz sahibi olacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına delalettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, sorunlarının azalacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, çok büyük özgüven kazanacağına delalet eder.

Rüyada aşık olduğun erkeğin eve gelmesi çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak negatif bir durumdan kısa sürede kurtulacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, iyileşeceğine, kısmet alacağına, aradığı huzura yeniden kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, geçim sıkıntısının sona ereceğine, ilerleyeceğine, yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, övgü dolu sözler duyacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine, bir sevdiğinin içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına alamettir.

Rüyada hoşlandığın erkeğin evine gelmesi aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, sıkıntılarını ve borçlarını ortadan kaldıracağına, rahatın ve konforun yerine geleceğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, iyi bir kariyer edineceğine, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, patron koltuğunda oturacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada iki erkeğin eve gelmesi takdir toplayacak işler yapacağına, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, dostları ve sevdikleri ile güzel vakit geçireceklerine, kadim dostları ile eskileri yad edeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin borçlarının kalmayacağına, çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiği erkeğin eve gelmesi çok güzel günler görüleceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, sorunların biteceğine, güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, hayatının keyifli hale geleceğine, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, dünya hayatından yana razı geleceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdık erkek eve gelmesi en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, yeni bir araba satın alınacağına, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına alamet etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı görenin çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, karanlığın biteceğine, sıkıntıların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yabancı erkeğin eve gelmesi katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, hastalıklarının son bulacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, insanlara değer verdiği gibi kıymet göreceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, kısmetlerin artacağına delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Erkeğin Eve Gelmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Erkek arkadaşım evime gelip yatılı kalıyor sabah işe göndermek için kaldırıyorum kaldırmadan önce erkek arkadaşımı baya izledim sonra uyandırmak için saçıyla oynadım

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız işe, fırsatlara ve hayırlara delalettir. Rüya tabirine göre el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine; hayatı boyunca karşısına eşsiz fırsatlar çıkacağına; hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına alamet eder.

 2. 4 yıl önce bir arkadaşım vefat etti. rüyamda konuşuyorduk beni özledigini söyledi bende özledim dedim. param yok fitre paralarını toplayıp gelecem dedim. not:hayatımda hiç fitre parası almadım

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya sonuçlara, kolaylığa ve sevgiye işarettir. Rüya alimlerine göre mücadeleden vazgeçmeyeceğine ve sonucunda refaha ereceğine; özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine; kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine işarettir.

 3. Sosyal ortamdan tanıştığım fakat hiç görmediğim sık sık konuşup vakit geçirdiğim kendisinden de hoşlandığım erkek arkadaşımla yolda karşılaşıyoruz eve yemeğe getiriyorum ailem ve misafirler var birlikte yemek yiyoruz evi gösteriyorum o bana çok samimi davranıyor aramızda bişey varmış gibi

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya niteliğe, kazanmaya ve berekete delalet eder. Rüya yorumuna göre yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına; yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına; sevinç, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına işaret eder.

 4. Eski bir öğrencim olan biri evimize gelmiş oluyor öğrencimin gözleri yeşildir geliyorum bakıyorum gözleri çok belirgin ve yeşil bana bakıyor ben evin içinde dolaşıyorum evde yatak odasına gidiyorum sonra oturma odasına gidiyorum bakıyorum öğrencim orda oturuyor televizyona bakıyor ama ben önce televizyona bakmıyorum en son gördüm televizyonu acaba yorumu nedir

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya güce, yeniliğe ve neşeye delalet eder. Rüya tabirine göre rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına; büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine; maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine yorulur.

 5. Ruyada babama eski sevgilim ariyor.sonra babam onu eve çagiriyor.oda geliyor ama babam onun eski sevgilim oldugunu bilmiyor.eski sevgilim babamla sofra çok iyi konuşyorlar

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız garantiye, aileye ve muhabbete rivayet eder. Rüya alimlerine göre hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılmayıp garanti işlere müdahil olacağına; aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına; keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim