Rüyada Erkeğin Yüzünü Okşamak

Rüyada erkeğin yüzünü okşamak azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, işlerin yoluna gireceğine ve husumet yaşadığı bir akraba ile aradaki buzların eriyeceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin başarılı bir kariyere sahip olacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacağınıza, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına yorulur.

Rüyada erkeğin yüzünü okşamak kimseye minnet etmeyeceğine, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, kazancına bolluk ve bereket geleceğine, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine alamettir.

Rüyada sevdiği erkeğin yüzünü okşamak kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, doğru haber almaya, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine alamettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin gayrimenkul işine girileceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, kendisini işine vereceğine, iş hayatında çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına ve rahata erileceğine, birçok engelin aşılacağına, hikmetli kimse olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments