Rüyada Erkek Tarafından Cinsel Tacize Uğramak

Rüyada erkek tarafından cinsel tacize uğramak anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, herkesin ilgisinin çekileceğine, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla amacına ulaşacağına, istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek tarafından cinsel tacize uğramak hastalıkların son bulacağına, kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, bereketli bir yaşama sahip olunacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına, olumsuz şekilde etkilendiği olayları unutmaya başlayacağına, çok başarılı olup, kazancının artacağına, büyük işler başarılacağına, herkesi hayrete düşürüp takdir toplayacağına, husumet içinde olduğu kişileri hüsrana uğratacağına alamet eder.

Rüyada erkek tarafından cinsel tacize uğramak düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına, yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments