Rüyada Erkek Tarafından Kovalanmak

Rüyada erkek tarafından kovalanmak mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, işlerin devam edeceğine, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine alamettir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, ilişkisinin huzur içinde süreceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına inanılmaktadır.

Rüyada iki erkek tarafından kovalanmak sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, iyi noktalara ulaşacağına, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, manevi anlamda huzur içinde olacağına, herkesten ileriye gideceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına alamettir.

Rüyada yabancı erkek tarafından kovalanmak geçim sıkıntısından kurtulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına, özel hayatının yolunda gideceğine, hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, çeşitli projeler ortaya koyacağına inanılır.

Rüya alimine göre büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, yükünün hafifleyeceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına işaret ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasin

Rüyada biri kovalamaya başladı bende farkedip koşmaya başladım çok korktum. Kafamı Arkaya cevirip baktım kim diye tanımadığım bir adam esmer yakışıklı değil çok cirkinde değil ama onu gördükten sonra bu kişiyi tanımıyorum beni niye kovalıyor ki dedim sonra oooo zaten bana yetişemez dedim biraz rahatladım. Ve o halde korkarak rüyadan uyandım.

Kaan

Merhaba, Ya böyle rüya gördüm iki tane adam telefona bakıyorlardı sonra gördümkü beni kovalamaya başladılar ışık süretindede kaçıyom. Ne demel bu?

İmge

Dört çeyrek altınımı işteyken yanımda durmasın diye eve götürüyorum.tramvayda iş arkadaşlarım var,bekarım gerçek hayatta ama yanımda birden oğlum dediğim üç dört yaşlarında bir çocuk beliriyor,iniyoruz birden sel gibi yağmur başlıyor çocuk ağlıyor kucağıma alıyorum ağlama oğlum diye karşıdan bir adam geliyor şurası nerde diye sordu cevapladım beni takip etmeye başladı koşmaya başladım o kişinin ikizi gibi biri daha belirdi ikisi birden kovaladılar imdat diye kucağımda çocukla koşmaya devam ettim