Rüyada Eşarp Ütülerken Yakmak

Rüyada eşarp ütülerken yakmak aksiliklerin ortadan kalkacağına, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına, kesesinin dolacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada eşarp ütülerken yakmak hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, çarelere kavuşacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kendisini kötülüklerden ve haset düşünceli kişilerden korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına rivayet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eşarp ütülerken yakmak yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, şansın yüzüne güleceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kimsenin müjdeli olaylar yaşayacağına, borçların hafifleyeceğine, hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, maddi imkânların günden güne çoğalacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments