Rüyada Eşimin Arkasından Ağlamak

Rüyada eşimin arkasından ağlamak hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, kazanılan maddi gelirin devamının geleceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına işaret eder.

Rüya sözlüğüne göre konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eşimin arkasından ağlamak işlerinin yoluna gireceğine, sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, hastalıklarını yeneceğine yorulur.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, elini haramdan uzak tutacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, mesleğinde terfi alacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, güzel haberler alarak sevineceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş eşinin arkasından ağlamak uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, bulunduğu mevkide yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatındaki çok sıkıntılı ve zor zamanların atlatılacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, zorlukları aşacağına, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
FUNDA

Rüyamda kalabalıkta kocamı kaybedip çok ağlayarak ararken apartman dairesinden cenaze indirildiğini gördüm