Rüyada Eşinin Elbise Aldığını Görmek

Rüyada eşinin elbise aldığını görmek sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, üzüntülerin biteceğine, dertlerinin biteceğine, başına çok güzel olaylar geleceğine, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına inanılır.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, her zaman neşeli olacağına, ruhunun üzüntüden kurtulacağına işarettir.

Rüyada eşinin elbise aldığını görmek şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, kendini destekleyen kişilere değer vereceğine, en büyük sorununun bile tatlılıkla hallolacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, mutluluktan gözyaşı dökeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin neşeleneceğine, daha güler yüzlü ve sevecen bir insan olacağına, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski eşinin elbise aldığını görmek iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine delalettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin yüksek moralli olacağına, işlerin günden güne artacağına, ev veya arsa almak için girişimlerde bulunulacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments