Rüyada Eski Kaynına Sarılmak

Rüyada eski kaynına sarılmak sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre rüya sahibinin yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına, çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, alınan haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, endişelerin biteceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski kaynına sarılmak dini vecibelerini yerine getireceğine ve huzurlu bir hayat süreceğine, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, bir bebek sahibi olunacağına, her zaman şükür içinde olacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yaşamın kendisine yeni kısmetler sunacağına işarettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, Allah’ın izni ile etrafını çepeçevre saran kötü durumlardan kurtulacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, zekasını kullanarak yaptığı işlerin kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine, doğru karar veremeyeceğine, geçiminin kolaylaşacağına tabir olunur.

Rüyada eski kaynına sarılmak maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya, uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, dertlerin biteceğine işarettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments