Rüyada Eşinin Kuzenlerini Görmek

Rüyada eşinin kuzenlerini görmek fakir çocukları giydireceğine, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, bol kazanç elde edeceğine, masa başı bir işe girileceğine, yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin dileklerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, moralini bozduğu bir kişinin gönlünü alacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, hayır duaları alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin kuzenlerini görmek yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, işinde hep başarılı olacağına işarettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin yeni tanışacağı birisi ile birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına, harcama gücünün artacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, yeni bir hayat kuracağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına yorumlanır.

Rüyada eski eşinin kuzenini görmek çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, maddi sıkıntısı olmayacağına delalet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, akıl danışılan bir kişinin sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Figan

Ruyamda bizim evdeyiz eşimin 2 kız kuzeni görümcem gorumcemin çocuğu varmış kuzeninin çocuğu var ev kalabalık annelerine var kahvaltı hazırlıyoruz balkonumda teras gibi çok büyükmüş burayı düzenleyelim yiyelim diyor gorumcemin gönlü olmuyor kahveyi içelim diye orayı OT süpürgeyle suburuyom topraklı bahçe oluyor 3 tane yün döşek var üst üste suburuyorum diğer taraf boş temiz kocaman yer tarla gibi

İlahe

Rüyamda eşimin kuzeniyle sarıldık sımsıkı.bana dediki inşallah yakında birlikde ekmek pişiririz yine..??

Meral

Ruyada esimin kuzenini görmek ve sarildim agladim

Emre

Rüyamda ayrı olduğum eşimin teyzesinin kızı ile dertlesip özlem hasret giderdik sonrada gezdik ne anlama gelir acaba