Rüyada Eski Okul Arkadaş Görmek

Rüyada eski okul arkadaş görmek sıkı çalışmalarının karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, geçim derdinin biteceğine, hayatının ağzının tadına göre olacağına inanılmaktadır.

Ulemaya göre ticarette ilerleyeceğine, sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok eski okul arkadaşını görmek korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, harama göz dikmeyeceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, hedeflerin gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, rızkının genişleyeceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sürekli eski okul arkadaşını görmek işinde aranan biri haline geleceğine, gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, kazancının çoğalacağına, rakiplerine ve kendisini çekemeyenlere karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, ticaret ehli kişi olacağına, ticaret ehli bir kimse olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Rüyada eski okul arkadaşlarımı gördüm. Ortaokul sınıf arkadaşımın çantasından izinsiz açacak aldım. Liseden kötülüğünden emin olamadığım bir arkadaşım, bana haset ettiğini düşünüyordum, beni şikayet etti. Arkadaşım onun dediğini anlattı. Üzüldüm. Sanki bana normal gelmişti bu hareket. Daha sonra lisedeki arkadaşım evime kadar gelip bir kötülük daha yaptı hatırlamıyorum onu.

Nur

Rüyamda eski okulumdan , eski sınıfımdan iki kişiyi gördüm, bir kız, bir erkek. Kızla eskiden çok yakındık . Görür görmez ellerimden tutdu , güleryüzlüydü. Sonra bir birimizi döndürmeye başladık. Bu esnada erkekle söhbet ediyoduk. Erkeğe kendimi övüyordum. Derslerle ilgiliydi .

Ayşee

Rüyamda ortaokul arkadaşlarımla bizim lisede beraberdik ben başka şehire gidecektim ama bavulumu yanıma almamıştım keşke alsaydım oraya gidince ne giyeceğim diye düşünüyordum.Aynı köyde oturduğumuz bir arkadaşım vardı yanımda aynı zamnda ortaokul arkadaşım lisenin bahçesinde yürüyorduk sonra erkek bi eski arkadaşım geldi sana serviste bir not braktım dedi gülümseyerek bende bu benden hoşlanıyor kesin dedim ve gidip okuduğumda annemin sen okulu bitireceksin ama maalesef ünüversiteye gitmeyeceksin yazdığını gördüm sonra bu yazı gittikçe silikleşti ve tamamıyla silindi bu arada not peçeteye yazılmıştı arkadaşım ne yazıyor diye sordu bende okunmuyor ki dedim sonra servise erken kalktığını daha gelecek olan öğrencilerin olduğunu söyledim o da söylene söylene geri döndü
ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLANIYORUM LÜTTFFEENNN ACİL YORUMM

YUSUF YILDIRIM

Severek ayrıldığımız sevgilimle gelecekte ne olacağız Allahım bana rüyamda göster diye dua ettim kaç seferdir. Çoğunda da eski ilk okulumda eski arkadaşlarımla olduğumu gördüm. Kimi zaman derste kimi zaman bahçede. En son sefer arkadaşımla benim ödevlerimizi yapmadığımızı gördüm, dersteydik ve evden öğle arası için sulu bir yemek getirmiştim ama ders bitince soğumuştu. Geleceğimi merak edip dua ettiğim geceler eski okulum ve eski arkadaşlarımı görmem tesadüf olamaz diye düşündüm. Anlamı ne olabilir?