Rüyada Eski Sevdiğini Beklemek

Rüyada eski sevdiğini beklemek herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, borçlarını yakın zamanda kapatacağına, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine rivayet eder.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, zorlukların biteceğine, rahata ereceğine, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevdiğini beklemek iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, büyük aşamalar kaydedeceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, evi yoksa ev alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, huzura ereceğine, huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevdiğini beklemek ekonomik şartlarının iyileşeceğine, hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, yakınındaki sevdikleri ile son zamanlarda yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına ve sıkıntılı günlerin sona ereceğine, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, ferah bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kendisine musallat olan musibetlerin bir biri ardına yok olup gideceğine, iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, kudretli kişiler arasına gireceğine, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments