Rüyada Eski Sevgilinin Geri Dön Demesi

Rüyada eski sevgilinin geri dön demesi başı sıkışmış kişilere destek olacağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, dinini yaşayacağına, variyeti ile herkesi kıskandıracağına delalet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre sevdiği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların başarı ile sonuçlanacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin geri dön demesi baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin geri dön demesi uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine, ana babasının bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına delalettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin fakir çocukları giydireceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, rahat edeceğine, ferahlayacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
PNR

merhabalar ben rüyamda 3 ay önce ayrıldığım sevgilimi gördüm.benim yakın arkadaşım onun yanına gidiyor ve sonrasında eski sevgilim bana geri dönüyor.pişmanım bak ben geldim illa çiçeklermi almam gerekiyor bak ben kendim geldim diyor.

PNR

çokk teşekkü ederim