Rüyada Eski Sevgilinin Mesaj Atmasını Beklemek

Rüyada eski sevgilinin mesaj atmasını beklemek yeni işlere atılacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine işaret eder.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi fayda elde edeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin mesaj atmasını beklemek huzurunun ve mutluluğunun hiç bitmeyeceğine, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, evli olan kimseler için evlatlarının gününü görmeye veya çocuğu olmayanların birden fazla çocuğu olacağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya hayatı ile ilgili her şeyden vazgeçeceğine, keyfinin yerinde olacağına, ticaret ehli olacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin mesaj atmasını beklemek dertlerin yükünden kurtulacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, kendi işini kurup başına geçeceğine, çok büyük bir mutluluk duyulacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments