Rüyada Eski Sevgilinin Sana Özledim Demesi

Rüyada eski sevgilinin sana özledim demesi çocuklarına daima sahip çıkacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, rakiplerin üzüleceğine, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine alamettir.

Rüyanın anlamına göre kazancının günden güne arttıracağına, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, işinde terfi alıp kıdem atlayacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, her şeyin fazlasına kavuşacağına, sevdikleri tarafından yüceltileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin sana özledim demesi atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, her açıdan yenileneceğine ve kendisini bu sayede huzurlu hissedeceğine, kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduran bir akrabanın hak yolunu bulmasında önderlik edeceğine, olumsuz gibi görünen olayların son bulması ile hiçbir sorun yaşanmayacağına, yaşama olan inancına kavuşacağına tabir olunur.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibi kimsenin önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, rakibine karşı galibiyet kazanacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, kısmetinizin açılacağına, çok başarılı işlere adım atacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin sana özledim demesi canını sıkan şeyleri yeneceğine, rızkın genişleyeceğine, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine, zor zamanların biteceğine, ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, ticaret sektörüne atılacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine, daima secde ve şükür edeceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Eski Sevgilinin Sana Özledim Demesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda eski sevgilimi gördüm pazar gibi biryerde çalışıyorduk sürekli bana bakıyordu sonra yanıma gelip çok özledim dedi ve dudaklarıma yapıştı sonra gamze diye bir kız var eski sevgilimde bende hiç sevmiyoruz bu kızı gelip benim yüzüme tükürüyor bende onun yüzüne tükürüyorum sonra eski sevgilimle sürekli bakişiyoruz ve rüyam bu kadar

  • Sevgili Aleyna,
   Rüyada eski sevgilinin seni özlediğini söylemesi ve öpmesi ilişkiye, başlangıçlara ve projelere işarettir. Bu rüya yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine; yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına; sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, çalışıyor ise iş hayatında büyük bir projeye girileceğine delalet eder. Rüyada sevmediğin birinin yüzüne tükürmesi çevredir, isteklerdir ve hanedir. Gördüğünüz rüya çevresindeki kişileri de araya sokarak sorun yaşayan bir yakınına destek olacağına; en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına; evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına tabir olunur.
   Gündüz Niyetine hayırlara çıksın, yaşamında iyiliklere vesile olsun inşallah…

 2. Benim en yakın arkadaşımla beraber yolda yürüyorduk. eski sevgilimin annesiyle karşılaştık ve markete girdik bir şeyler aldık. sonra eski sevgilimin evine gittik. gittiğimiz anda kapıda karşılaştık orda birbirimize hem soğuk davrandık hem de kavga ettik. ben içeriye geçtim oturdum. bir anda ev kalabalık oldu, eski sevgilim yemek yapıyordu. içerden bir çocuk geldi. ve bana dedi Hamza abi eski sevgilin seni çağırıyor ama 18:30 da gideceksin yanına dedi. tamam dedim karşımda kahverengi bir saat duruyor ona baktığımda saat 18:29 u gösteriyordu. ve 18:30 olmasını bekledim ve yanına gittim. sonra ne oldu dedim bu geldi direk sarıldı. seni çok özledim dedi. bende ona sarıldım. bende seni çok özledim dedim. boynundan öptüm ama öptüğüm yerler hep su oldu. Masaya dökülen sular gibiydi oluk oluk akıyordu yani

  • Sevgili Hamza,
   Rüyada eski sevgilinin evine gittiğini ve sana seni özledim dediğini görmek rüyayı görenin sıkıntıları aşarak kavuştuğu mutluluğa, şifaya ve kolaylığa delalettir. Bu rüya gönlüne göre birisiyle hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine; bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine; gelecekte istediklerine kolayca erişebileceğine alamet eder. Rüyada sevgilini öptüğün yerin su olması ferahlıktır. Rüya alimlerine göre endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine alamettir.
   Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun…

Rüyanı Tabir Edelim