Rüyada Su Deposu Görmek

Rüyada su deposu görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, hakkında asılsız yere adli süreç başlatılan bir kişiye büyük yardımının dokunacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, rütbe edineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz su deposu görmek inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, adeta havalara uçacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür başarılı ve saygın biri olacağına işaret eder.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına, problemlerinin çözüleceğine, işlerinde herhangi zarara uğramayacağına, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boş su deposu görmek yeni bir haneye kavuşulacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, zorlukları aşacağınıza ve rahata ereceğinize, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, önünde güzel ve başarılı günler olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, sorunlarının çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada büyük su deposu görmek din konusunda insanlara yol gösterecek kadar bilgili hale geleceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve başarıya ulaşılacağına, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, çok güzel günler yaşayacağına, tatsız durumlardan kolaylıkla sıyrılacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre hayatına bakacağına, hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, itibar edineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dolu su deposu görmek acıların ve gözyaşının dineceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski su deposu görmek düşmanlarını alt edeceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, sevap işleyeceğine, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine tabir olunur.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, rızkının kesilmeyeceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına inanılır.

Rüyada temiz su deposu görmek hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, bazı araştırmalar yapılıp bir sorunun kaynağının bulunacağına, Allah’ın kendisine en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, kazancını çoğaltacağına, maddi açıdan ferahlamaya, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda yolda yürürken yol kenarında beton dan yapışmış su deposu vardı. Yüzünü görmediğim biri adam bu su deposu senin dedi. bina vergisi onunda vergisi varmış. Belediyeye ödemem gerekiyormuş. Ölçülerini alıp belediyeye beyan edeyim dedim. Metre lazım ölçü almak için yakında bir nalbur vardı gittim sahibi tanıdık bir adammış bana ödünç bir metre hemen şu kuyunun ölçüsünü alıp metreni geri getireyim dedim tamam dedi raftan metreyi alıp verirken uyandım

Semih

Bugünde yine güzel bir tabir. İnşallah tabir ettiğiniz gibi çıkar. Sağolun Allah razı olsun 👌