Rüyada Eski Sevgiliyle Ayni Ortamda Olmak

Rüyada eski sevgiliyle ayni ortamda olmak mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, hak yolunda devam edeceğine, zenginlik sahibi olunacağına alamettir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, huzuru yakalayacağına, yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, insanları doğru olan hak yoluna yönlendireceğine, sorunların ve dertlerin biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliyle ayni ortamda olmak yapılan atılımların rahat bir hayatın kapısını açacağına, ayağının tökezlemeyeceğine, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına yorulur.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin sevinçli bir hayat süreceğine, kendisini çok huzurlu hissedeceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliyle ayni ortamda olmak kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, işinde en iyisi olacağına, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama oturacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre kaderinin yüzüne güleceğine, kötü bir gidişatın ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde bir projenin ayağa kaldırılacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, husumette olunan kişilerle kinin ve düşmanlığın giderileceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine tabir olunur.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Eski Sevgiliyle Ayni Ortamda Olmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. eski sevgilimi rüyamda gördüm. hatırladığım kadarıyla söyleyeceğim büyük bir işi almak için toplanan şirket sahiplerinden biriydim. yanımdaki ortağım eski sevgilimdi ama fikirlerimiz uyuşuyordu anlaşıyorduk. ama ailesi buna izin vermiyordu, bunun yüzünden işi alamadık. ondan sonra toplantı bitti ve sitemkar ve üzgün bir yüz ifadesiyle bakarak gitti.

  • Sevgili Yunus,
   Rüyada iş için eski sevgilisiyle aynı ortamda olduğunu ve iş olmayınca eski sevgilisinin üzülüp gittiğini görmek habere, ilerlemeye ve mutluluğa yorulmalıdır. Görülen rüya iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına; hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına; yakın gelecekte maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına; özel hayatında mutluluğu sonunda yakalayacağına yorulur.
   Rüyanız Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun inşallah…

  • Sevgili Dilan,
   Rüyada çalıştığı okulda eski sevgilisinin yeni sevgilisiyle beraber çalıştığını görmek arzulara, sonuçlara ve hayırlı olaylara rivayet eder. Görülen bu rüya kişinin hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına; umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine; aile içinde de mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak olayların vuku bulacağına alamettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim