Rüyada Eski Sevgiliyle Aynı Yolda Yürümek

Rüyada eski sevgiliyle aynı yolda yürümek daha büyük adımlar atılacağına, ettiği bir zararını tamamen kapatacağına, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, geçim derdinin biteceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, hayatının kolaylaşacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine, içinin ve kafasının rahatlayacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine yorulur.

Rüyada eski sevgiliyle aynı yolda yürümek fikirlerinin amacına ulaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, rahata ereceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, başarılarının devam edeceğine işaret eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin, rahat bir nefes alacağına, zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle aynı yolda yürümek kazancının sürekli artacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, önemli bir konuda verdiği kararın sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda elimde tesbih çekerek bi çay bahçesine giriyorum.Orda eski sevgilimi görüyorum , göz göze geliyoruz ben utanıp bakamıyorum.Tam ordan gidecekken yanıma gelip gözlerimim içine bakarak benimle konuşuyo yeniden konuşmaya başlıyoruz.Arabayla giderken tanımadığım birisi beni yanından almak istiyo o da kapıları kilitleyip vermiyordu.(Ayrılalı 3 ay falan oluyo yeniden birlikte olmak istiyorum.)

Betül

Rüyada sabah kahvaltı için bir şeyler alacağım bunun için evden çıktım. Yolda yürüyorum ve eski sevgilimle karşılaştım. Sonra kolkola girdik birlikte yürüyoruz. Karşımıza birileri çıktı onlara bir soru sorduk. Cevap verdiler. Sonra onlar bize bir soru sordu. Ben cevap vermedim eski sevgilim cevap verdi. Soruyu bildi. Gülerek birbirimize baktık çocuk bir tane daha soru sorayım mı gibi birşey dedi bende şey dedim bana sorma sevgilime sor zeki o gibi birşey dedim sonra birbirimiz bakarak güldük

Beyza Nur

Yolda yürürken eski sevgilimi gördüm ve onun yanına gittim birkaç kelime konuştuk ama sürekli sanki eli tutar gibi oluyordum ama çekiyordum ama tutmakta istiyordum sonra biz böyle yolda yürürken o gitti bende peşinden gittim sonra orası dar çukur gibi bir yerde orda o koşup antrenman yapıyordu sonra bir kız geldi bizi o çukurdan izledi sonra o gidelim dedi ve rüya bitti ben bu kişiyle tekrardan bir birlikteliğim olsun istiyorum ve bu kişi son zamanlarda rüyama giriyor

Seda

Rüyamda eski sevgilimle buluşup yürümeye başlamışız. Yürürken bir şeyin üzerine çıkıp ordan atlamışız. Üzerinden atladığımız şeyin sahibi peşimize takılmış. Biz adamdan kaçıp bi apartmana girmişiz. Apartman yıllardır kullanılmamış gibi tozluymuş. Ben duralım dedikçe eski sevgilim apartmanın en son katına çıkartmış bizi. O sırada apartmanın kapısı açılmış ve o adam gelmiş ben kenardan geçip aşağı doğru inmeye başlamışım ama arkamdan eski sevgilimin gelmediğini fark edip geri dönmüşüm. Geri döndüğümde o adam sevgilimi kemerle boğmaya çalışıyormuş ben de bunu görünce kenardan aldığım demiri adama vurmak istemişim ve o sırada rüyadan sıçrayarak uyandım. Anlamı ne acaba bu rüyanın? Umarım yanıtlarsınız

Ayşe

İstihare namazı kıldım tanımadığım kadınlar ben ve sevdiğim kişiyle biyerde oturuyoruz.sonra ellerimi yıkamaya gidiyorum.peşimden geldi oda.yıkadım ellerimi yürümeye başladım arkamdan geliyo sandım, 2 yol vardı, o diğerinden gitmiş.benim gittiğim yolda güzel kokulu çiçek vardı onu kokladım rüya bitti. Ne anlama geliyo acaba?