Rüyada Eski Yıllarda Yaşamak

Rüyada eski yıllarda yaşamak tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, başarıların artacağına, sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, hanenizde bolluk olacağına inanılmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, ruhunun şifaya kavuşacağına, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen her şeyin en iyisini gerçekleştireceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski yıllarda yaşamak gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, maddi anlamda tabir yerindeyse altın çağını yaşayacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, dertlerinin biteceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına, kazancının artacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına inanılır.

Rüyada eski yıllarda yaşamak işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, spora başlayacağına ve bu sayede kondisyonunu sağlamlaştıracağına yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, alınacak bazı havadislerin yaralarına merhem olacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments