Rüyada Eşya Çaldığını Görmek

Rüyada eşya çaldığını görmek gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının zenginlik ve servete kavuşacağına yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre hayal edilen eve kavuşulacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, itibar kazanacağına, birçok yeni bağlantı kurulacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bütün eşyalarının çalındığını görmek arkasına kitleleri takacağına, yapılan işte türlü zorlukların kolayca üstesinden gelineceğine, yüceltileceği sözler duyacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada evden eşya çalınması görmek kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir rahatlı ve ferahlama yaşanacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, takdir ve sevgi göreceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine alamet eder.

Rüyada hırsızın eşya çaldığını görmek ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, iş ve ekmek elde edeceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, kurulu bir düzeni olacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, yüklü bir miktar borç verileceğine bu sayede hayır duası alınacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, hayali kurulan her şeye sahip olunacağına, iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, istediği arabaya bineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mutfak eşyalarının çalındığını görmek aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, kazancın artmasına, işinin gücünün rast gideceğine alamettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, başarının adım adım yaklaşacağına alamet eder.

Rüyada özel eşyalarının çalındığını görmek iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, kötülüklerden uzak olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, bir gönül ilişkisine başlanacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, rahat bir hayat geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ziynet eşyasının çalındığını görmek yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, takdir edileceği işler yapacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumuna göre aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bilgili bir kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zehra

Rüyamda gemideydim ve arkadaşımın bulunduğu başka bir odaya gitmiştim birkaç saat kaldıktan sonra çantamı geminin başka bir bölümünde bıraktığımı hatırlayarak çantamı unuttuğum yere döndüm ve çantamı aramaya başladım ve çantamı bulduğumda çantamdaki özel eşyaların (cüzdanım vb) çalındığını sadece ev anahtarımın alınmadığını gördüm sonra babamı ne yapacağım diye telefonla aradım.Teşekkür ederim

Merve

Hayırlı günler Rüyamda okula gidiyorum karneleri dağıtmak için sınıfa girdiğimde bütün eşyalarımın, karne süslerimin çalındığını dolabın boş olduğunu görüyorum ve ağlamaya başlıyorum. Öğrenciler de sınıfa gelmiş oluyor.

Hilal

Rüyamda arkadaşımla düğündeyiz ve oynamaya kalkıyoruz geri döndüğümde ise herşeyim çalınmıştı ayakkabım telefonum çantam sonra soruyorum herkese ama kimse bilmiyor arıyorum arıyorum bulamıyorum sonra eve gidip ağlıyorum