Rüyada Eşya Kırmak

Rüyada eşya kırmak geçiminin kolaylaşacağına, büyük kazanç elde edeceğine, hayat arkadaşı ile aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, endişelerin biteceğine, geleceğinin parlak olacağına delalet eder.

Rüyada başkasının eşyasını kırmak dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına alamet etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı görenin asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, çok önemli başarılar elde edileceğine, işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine inanılmaktadır.

Rüyada değerli eşya kırmak hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, güzel günler yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, malının artmasına, bereketlenmesine, imkanlarının genişleyeceğine, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, parasının ve malının artacağı işler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada elektronik eşya kırılması ticaret erbabı bir kimse olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, zorluklarının son bulacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine yorulur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin geleceğinin parlak, hayırlı ve güzel olacağına, sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, lüks içinde olacağına, bolluğa, berekete, güce ve kuvvete, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada ev eşyası kırmak sözünün herkes tarafından dinleneceğine, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, sevdiği kimselerin üzüntülerini bölüşeceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin kimse ile tartışmayacağına, yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, oğlu evli ise torun sahibi olacağına, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine işaret eder.

Rüyada mutfak eşyası kırmak çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, yaşamında kolaylıklara kavuşacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, ruhunun şifaya kavuşacağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına rivayet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, maddi zararının giderileceğine, aile yaşantısında her şeyin yolunda gideceğine, kendisini kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin eşyanın kırılması kişinin isteklerine nail olacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, husumette olunan kişilerle kinin ve düşmanlığın giderileceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, çok iyi yerlere geleceğine, dileklerinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüya alimine göre rüya sahibinin sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, hayatında endişe verici bir durumla karşılaşılmayacağına, rüya sahibinin anne başının her zaman başında olmasının ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sinirden eşya kırmak yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına tabir olunur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeni eşyanın kırılması yapılan bir hatanın telafi edileceğine, huzuru yakalayacağına, sorunların çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine delalettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zülal

Rüyamda çok değerli taşları ve bu taşlardan yapılmış takıları , bazıları ev eşyası yine o değerli taşlardan yapılmışlar. teker teker yere fırlatıyordum. Yanımda da gözleri görmeyen bir adam var o da her yere fırlattığimda sadece yere düştüğünde çıkardığı seslerden hangi taşı yere fırlattığımı söylüyordu. Bende o bildikçe sırıtıyordum ama intikam alırcasına büyük vitrinleri rafları hepsini yıkıp dökmeye başladım…

Meltem Türk

merhaba hayırlı cumalar ruyamda kaynam salonun eşyalarının yerini değiştirmiş ben görünce sinirlenip neyi bulursam duvara atıyorum bardakları atıyorum ama kırılmıyor sonra ahşap sehpalarin ayaklarını kırıyorum elime geçen herseyi parçalamaya çalışıyorum fakat bazen güçsüz kaldığımı hissediyorum

Meltem Türk

tesekkür ederim

ilayda

rüyamda doğum günü hediyesi verilen sürahiyi kırdıgımı ve neden diye kırdın diye sorulması

Cansu

Rüyamda iş hayatımdan tanıdığım biri, evdeki sevdiğim bir dekoratif objemi yere atarak kırmaya çalışıyordu. Durdurmaya çalışıyordum, fakat yere düştüğü halde obje kırılmadı.

Anonim

rüyamda birisinin çeyizini kırdığımı görüyordum

Emre

Bilgisayarım dokundukça param parça oluyordu ne olduğu anlamıyorum her tarafı param parça oldu ne olduğunu tabir ederseniz çok sevinirim

Emre

Hiç tanımadığım birisinin hatırlamadığım çok değerli bir eşyasını kırıyordum ve baya büyük olaylar yaşanıyordu