Rüyada Eteğin Kısa Gelmesi

Rüyada eteğin kısa gelmesi hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, hayatında her işinin yolunda gideceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, kazandığı başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine yorulur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine, büyük düşüneceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada eteğin kısa gelmesi kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine tabir olunur.

Rüyanın manasına göre aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, sorunlarının son bulacağına, zor zamanların geride kalacağına, insanlar tarafından tanınacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada eteğin kısa gelmesi belli bir kazanç elde edileceğine, parasal olarak çok büyük bir kazanç elde edileceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, örnek insan olacağına, sevinçli bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre yeni bir işe girileceğine, iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, işlerin büyük başarılar getireceğine, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, malvarlığının çok daha artacağına, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments