Rüyada Eteğinin Yırtık Olduğunu Görmek

Rüyada eteğinin yırtık olduğunu görmek kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, iyileşeceğine, kısmet alacağına, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada eteğinin yırtık olduğunu görmek kazancın artmasına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine yorulur.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, zor zamanların biteceğine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına rivayet eder.

Rüyada eteğinin yırtık olduğunu görmek yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, herkesin önünde olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, rahmete vesile olacak gelişmelere, hakkını kimseye yedirtmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments