Rüyada Etek Görmek

Rüyada etek görmek Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, hedeflediği işi alacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın etek görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, kazancını artıracağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada anneyi etekle görmek yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, ekmeğinin çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada asılı etek görmek atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına delalet etmektedir.

Rüyada askıda etek görmek güzel haberlerin alınacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, hayatından yana hayır bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada bayan eteği görmek sağlığının yerinde kalacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada birden fazla etek görmek dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bol etek görmek maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada boncuklu etek görmek saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, her nimetin lezzetine varacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bordo etek görmek sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, huzurunun eski haline döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada buruşuk etek görmek moralinin yerine geleceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük beden etek görmek yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, verilen kararların çok kazanç getireceğine, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine yorumlanır.

Rüyada büyük etek görmek sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, kendisine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine tabir olunur.

Rüyada çamurlu etek görmek büyük bir kazanca sahip olacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ceket etek görmek ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çiçekli basma etek görmek kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, maddi olarak güç kazanacağına bu nedenle de zorluklarla mücadele eden kişilere el uzatılabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çizgili etek görmek sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, küslüklerin sona ereceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çok etek görmek uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına işarettir.

Rüyada dağ eteği görmek masa başı bir işe girileceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına delalettir.

Rüyada delik etek görmek karlı işler alacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına tabir olunur.

Rüyada desenli etek görmek evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ekoseli etek görmek para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine işarettir.

Rüyada elbise etek görmek uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olayların artık düzelmeye başlayacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına alamettir.

Rüyada erkeği etekle görmek hayırlı kararlar alacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, başarılarının devamının geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski etek görmek hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, şanslı günlerin kapıda olduğuna, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada fırfırlı etek görmek kendi hakkında güzel sözler duyulacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına delalettir.

Rüyada gelinlik eteği görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, bahtının çok parlak olacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına delalet eder.

Rüyada gri etek görmek geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, bolluğun ve bereketin geleceğine, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada güzel etek görmek iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, mal mülk sahibi olunacağına, çevreye karşı itibarın artacağına inanılmaktadır.

Rüyada iki tane etek görmek etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, rakipleri ile daha kolay rekabet eder olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ince etek görmek zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, alim bir kimse sayesinde dinde olgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada ipek etek görmek zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iskoç eteği görmek zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, kaderinin yüzüne güleceğine rivayet eder.

Rüyada ıslak etek görmek elinin bolluk ve bereket göreceğine, yeni çalışmalar ortaya koyacağına, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine yorulur.

Rüyada kabarık etek görmek dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, evlatlarına tecrübelerini aktaracağına, borcunun kalmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kadın eteği görmek rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, çok sevinip işinin başına geçeceğine, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına yorumlanır.

Rüyada kalem etek görmek çok büyük atılımlar yapacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, yükünün hafifleyeceğine yorumlanır.

Rüyada karyola eteği görmek mevki makam sahibi olunacağına, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, yakınındaki kimselerin başarıları ile övüneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada keten etek görmek hastalıktan şifa bulmaya, kalbinin küt küt edeceğine, büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine işaret eder.

Rüyada kırışık etek görmek sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, hem makamının hem de kazancının artacağına, aile büyüklerinden birinin işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmız etek görmek yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, atılım yapacağına alamettir.

Rüyada kloş etek görmek sorunların tarihe karışacağına, çok önemli bir sağlık sorunu olmadığı için fiziki sorunların kısa sürede ortadan kalkacağına, zor zamanların geride kalacağına alamettir.

Rüyada küçük etek görmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, çok sorunlu bir işin bir kişi vasıtası ile üstesinden geleceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına yorulur.

Rüyada kumaş etek görmek trend olan bir markanın başına geçileceğine, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, her şeyin kişinin lehine gelişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada lastikli etek görmek alacağı başarılarla daha da hırslanacağına, tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, şansının bir ömür yaver gideceğine inanılır.

Rüyada lise eteği görmek işlerine dört elle sarılacağına, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada maksi etek görmek mutlu olacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada namaz eteği görmek hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, içinde bulunduğu kötü bir durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için Allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine tabir olunur.

Rüyada okul eteği görmek işlerine dört elle sarılacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına alamet etmektedir.

Rüyada örgü etek görmek hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, başarıları ile tanınacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine inanılır.

Rüyada pazarda etek görmek kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada pazen etek görmek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada pullu etek görmek çevresindeki herkese yardımcı olacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine yorulur.

Rüyada rengarenk etek görmek sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, hastalıkların son bulacağına, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına delalettir.

Rüyada şifon etek görmek hafifleyeceğine, rahatlayacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye tabir olunur.

Rüyada simli etek görmek çok hayırlı günler görüleceğine, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sökük etek görmek insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına işarettir.

Rüyada sökülmüş etek görmek sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada süslü etek görmek dertlerini ve kederlerini arkasında bırakacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada taşlı etek görmek çok huzurlu bir döneme gireceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına işaret eder.

Rüyada transparan etek görmek hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına, bolluk ve bereketin artacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada triko etek görmek anne baba ile bir tartışma yaşanacağına ama sağduyu ile hareket edilip sorunların çözüleceğine, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu etek görmek dertleşerek moral bulacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada üç etek görmek büyük başarılar kazanılacağına, sıhhat ve huzur bulacağına, plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına delalet eder.

Rüyada uçan etek görmek iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına işaret etmektedir.

Rüyada ütülü etek görmek çalışmalarının takdire layık görüleceğine, zahmetli bir işin altından kalkılacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada üzerinde etek görmek yaşamının iyi hale geleceğine, hayatının adeta cennete döneceğine, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına delalettir.

Rüyada uzun lacivert etek görmek çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, kalbinin küt küt edeceğine, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yamalı etek görmek çok bereketli ve verimli bir dönem yaşayacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, sevdiği kişilerin mutlu olacağına yorulur.

Rüyada yanık etek görmek sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, kısmet alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yavruağzı etek görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, saadete ereceğine, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına işarettir.

Rüyada yeni etek görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yerde etek görmek işi bilen insanlardan fikir alması sayesinde en doğru kararı vereceğine, ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil etek görmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, ailesini rahat şekilde yaşatacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye yorulur.

Rüyada yırtılmış etek görmek işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına yorulur.

Rüyada yırtmaçlı etek görmek hayır vereceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yün etek görmek kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Şerife

Rüyamda annemi derin yırtmaçlı gri kalem bir etekle gördüm anneme neden böyle giydiğini soruyorum başka bişey bulamadığını söylüyor bende ona pardesü getiriyorum