Rüyada Ev Alıp Yerleştirmek

Rüyada ev alıp yerleştirmek borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, onuru, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, büyük bir cesaret örneği göstererek veya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, kendisini işine vereceğine, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza rivayet eder.

Rüyada ev alıp yerleştirmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, çok büyük adımlar atılacağına, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hayatına girecek hayırlı kısmet sayesinde çok mutlu olunacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, endişeli durumların son bulacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ev alıp yerleştirmek tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, yarınların çok iyi olacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, malının ve parasının büyüyeceğine delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı görenin eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, imkânsız denilen kavramı kafasında yıkmış olacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, bir koyulan işten yüz kazanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments