Rüyada Ev Gezmesine Gitmek

Rüyada ev gezmesine gitmek üzüntülerin gideceğine, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, bir problemi çözmek için kime gideceğine karar verip alınacak tavsiye ile esenliğe kavuşacağına, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamettir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, işlerini yoluna sokacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, doğru bir karar verileceğine, her şeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ev gezmesine gitmek cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, bir durumun kişiye maddi anlamda büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, cesaret ve inançla hareket edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev gezmesine gitmek çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına yorulur.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin şansının geri döneceğine, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments