Rüyada Ev Tadilatı Görmek

Rüyada ev tadilatı görmek Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından hiçbir şey kaybetmeyeceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kafasının boşalacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, deniz aşırı işler yapılacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, kurulu düzeninin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının evinde tadilat görmek hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, rahata ereceğine, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, maddi kolaylığa ulaşacağına, kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına inanılır.

Rüyada komşunun evi tadilat görmek büyük miktarda para kazanacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında gelecek bir haberle mutlu olunacağına, zenginliğe kavuşacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre tüm dileklerinin gerçek olacağına, kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, özel hayatın istenildiği gibi gideceğine, risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Rüyamda bir şey arıyorum ama bilmiyorum aynı zamanda eşimi bekliyorum.belediye binasına gidiyorum. Bina 3katlı bir binaydı. Girdiğim yeri eski görünümlü olmasına rağmen (bakımsız değil, dantel işlemeli perdeleri vardı). Karşımıza ev olarak çıkıyor. Sonra konuşmalar devam ederken 1katını küçük bir dersane oluyor. 3katta mutfak ile odayı büyütmek için tadilat düşünüyorum. Kızım da o dersaneye gidiyor

Nisa

Evimde tadilat oluyordu evin içinde beyaz yavru kedi ve fare gördüm

Halime

Rüyamda diyorum gideyim kayinpederim in evine tadilata yardim edeyim gittim
baktimki ölmüş olan kayinpederimde orda eşim kazmayla yerleri kazıyor bende evin içindeki suları leğene doldurup balkona götürüp ordan aşağı döküyorum hafif düşecek gibi oldum ama dusmecim bu arada kaynanamda evin icinde gelip gidiyordu teşekkürler