Rüyada Ev Tadilatı Yapıldığını Görmek

Rüyada ev tadilatı yapıldığını görmek verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına yorumlanır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin hastalıklarını yeneceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına yorulur.

Rüyada boş evde tadilat yapıldığını görmek şansının ve bahtının döneceğine, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına delalettir.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin moralinin yerine geleceğine, önem verdiği bir kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin içinin ferahlayacağına, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına, zenginlik elde edeceğine, başarıya giden yolların açık olacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski evde tadilat yapıldığını görmek verimli olacak girişimlerde bulunacağına, düşkün kimselerin elinden tutacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, imkanlarının artacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makama geleceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments