Rüyada Ev Taşımak

Rüyada ev taşımak yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, yaptığı iş ile anılır olacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına yorumlanır.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine yorulur.

Rüyada ağlayarak ev taşımak hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, kendine döneceğine, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ailecek evden taşınmak yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, rahat nedir öğreneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada akrabanın evine taşınmak yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, helal kazançlar elde edeceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle muhattap olunmayacağına tabir olunur.

Rüyada aniden ev taşımak esenliği bulacağına, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin evini taşımak maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşılmayacağına, tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına delalettir.

Rüyada arabayla ev taşımak sırtındaki yükten kurtulacağına, yardım etmenin kendisi için bir yaşam biçimi olacağına, işlerini büyütüp geliştireceğine yorumlanır.

Rüyada arkadaşın evini taşımak zorlukların bir anda biteceğine, izlenecek yolların zafer ve zenginlik getireceğine, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına alamettir.

Rüyada asansörlü eve taşınmak elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada babaannenin evine taşınmak bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, kendi işinin başına geçeceğine, rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada başka şehirde eve taşınmak özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bekar evine taşınmak büyük bir özgüven kazanılacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine delalettir.

Rüyada böcekli eve taşınmak izlenecek yolların yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada bulunduğu evden taşınmak ölen bir kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük camlı eve taşınmak hafifleyeceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyülü eve taşınmak gönül rahatlığı içinde olacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada çatısız eve taşınmak kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına yorulur.

Rüyada cinli eve taşınmak gönül hoşluğunu yakalayacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, başarılarının devamlı olacağına inanılır.

Rüyada çirkin eve taşınmak ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına tabir olunur.

Rüyada dağ evine taşınmak iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağınık eve taşınmak sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına delalettir.

Rüyada daha iyi eve taşınmak sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dayalı döşeli eve taşınmak anne babanın sayesinde mutlu olacağına, mesleğinde çok yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dede evine taşınmak elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, ileride herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada denize bakan eve taşınmak hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına alamet eder.

Rüyada denizli eve taşınmak hayli sağlam başarılara imza atacağına, yeni bir araca sahip olunacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin evden taşınmak kısmetsizliğin ve şanssızlığın kendisinden ve ailesinden uzaklaşacağına, kendine dikkat edeceğine ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine alamettir.

Rüyada farklı eve taşınmak diplomalı kimse olacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, çok rahat bir hayata adım atacağına rivayet eder.

Rüyada gecekondu eve taşınmak lüks içinde olacağına, sorunların çabucak halledileceğine, işsizlerin iş sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada güneş gören eve taşınmak hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına, sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada havuzlu eve taşınmak istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, hayatının daha güzel ve yaşanılır hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada inşaat eve taşınmak iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, rakiplerine ve kendisini çekemeyenlere karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, gelecek için kişinin hayatını yeni başlayacağı bir işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına işarettir.

Rüyada inşaat halinde eve taşınmak çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine tabir olunur.

Rüyada istediğin eve taşınmak sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kamyonla ev taşımak huzurlu bir yaşam süreceğine, bir yakınının kederine ortak olunacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada kapısız eve taşınmak işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, hayatında her daim bereket ve zenginlik olacağına, üstün başarılar alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlık eve taşınmak maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kardeşinin evini taşımak işlerinin yolunda gideceğine, hayatında bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, borçların ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada karlı havada ev taşımak yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, ticaretinin açılacağına işarettir.

Rüyada kayınvalidenin evden taşınmak zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, bütçesinin genişleyeceğine, dertlerin ve zorlukların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaynananın evini taşımak kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada kiracının evden taşınması emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, kazancını artıracağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına alamettir.

Rüyada kızının evini taşımak hiçbir derdinin kalmayacağına, hayatının bir anda değişeceğine, ev halkı arasındaki iletişimsizliğin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada kocaman eve taşınmak kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocanın evden taşınmak amaçlarına nail olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde çözüme ulaştırılacağına, maneviyatını daha ön planda tutacağına alamet eder.

Rüyada mavi eve taşınmak dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada merdivenli eve taşınmak bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada oğlunun evden taşınmak insanlar tarafından takdir edileceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına yorumlanır.

Rüyada öğrenci evine taşınmak yüzünün güleceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, istediği zaman yeni işler kurabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölen kişinin evine taşınmak başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, kafa dinleyeceğine işarettir.

Rüyada ölünün evine taşınmak alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada önceki eve taşınmak sıkıntılarını ve sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, mesleğinde ileri gideceğine, maddi durumunun her zaman iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada pahalı eve taşınmak heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada rutubetli eve taşınmak yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına inanılır.

Rüyada sırtında ev taşımak dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, tüm dertlerinin biteceğine, parasının üstüne para ekleyeceğine yorulur.

Rüyada sıvasız eve taşınmak karşısına huzur getirecek birinin çıkacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına alamettir.

Rüyada sobalı eve taşınmak sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada şömineli eve taşınmak ettikleri duanın kabul olacağına, hastalıklarının son bulacağına, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sürekli ev taşımak kurulmuş olan bir hanenin gösterilen sabır ve iyi niyet sayesinde sağlamlaşacağına, işlerine bereket geleceğine, eğer hali hazırda bir iş kurma planı zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tahta eve taşınmak kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, mal mülk kazanacağına işarettir.

Rüyada tarihi eve taşınmak sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hem eşinin hem de kendisinin çok rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada tek başına ev taşımak kazancında artış meydana geleceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girip mutlu olacağına yorulur.

Rüyada traktörle ev taşımak etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada uçakla ev taşımak sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, sıkıntılı bir dönemden yara almadan kurtulacağına, verimin ve bereketin geleceğine inanılır.

Rüyada virane eve taşınmak sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, kişinin hem ruhen hem bedenen hafifleyeceğine, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yabancı eve taşınmak maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına alamet eder.

Rüyada yağmurda ev taşımak gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, para sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada yanlış eve taşınmak mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, kısmet alacağına, parasını dikkatli harcayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yazlık eve taşınmak çok iyi şeylere, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, güçlükle elde edilecek başarıya yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni yapılmış eve taşınmak müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil eve taşınmak etrafında dikkat çekeceğine, esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, keyiflerinin yerinde olacağına delalettir.

Rüyada yıkık eve taşınmak hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, iş hayatında saygı göreceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada zengin eve taşınmak dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Onur

Rüyada eski ev sahibimizin evini taşıyorduk civcivleri ve tavşan yavrularını sepete koyuyorduk yakınlarında kor ateş vardı civcivlerle tavşan yavruları yanıyordu söndüremiyorduk sonra ordaki kızların biriyle aram iyi oluyor konuşuyoruz ve sonrasında sarılıyoruz yere yatıyorum üstüme çıkıp sarılmaya devam ediyor

Esra

Rüyamda oturduğum evden ev sahibi çok demeden biz eve taşıma şirketti çağırıp evi topluyorduk sonradan ev sahibi arayıp evden çıkmayın diyordu bizde taşıma şirketinden gelen arkadaşlara bir ysnliş anlama olmuş evden çıkmıyoruz diyoruz sonradan ben merdivenden iniyordum moral hayatta hiç tanımadığım biri rüyada hamile olduğunu söylüyor ve mutluluktan ağlıyordu bende ona yardım edeceğim oturduğum ev o kadar büyükmüş ki benim üst katımda oturursun sanada bakarım kızında diyorum bi bakıyorum şimdi taşıma şirketinden gelen arkadaşlara benim evimdeki eşyaları veriyor kızıyorum neden verdin haliyı vermeseydi koltuğu vermeseydin diyorum gündüz niyetine hayır olsun inş