Rüyada Evde Portakal Görmek

Rüyada evde portakal görmek kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, doğru yatırımlar yapacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşadığı şehirde yeni bir işe gireceğine, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibinin işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine alamettir.

Rüyada evde portakal görmek ileride çok zengin biri olacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına, hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına, uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına işarettir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, hidayete erip huzuru bulacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, helal lokma yiyen rüya sahibinin rızkının da sürekli artacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının evinde portakal görmek büyük başarılara imza atacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, parasız ve ekmeksiz kalan kimselere yardım elinin uzatılacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine işaret etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, devlet kapılarından geçeceğine, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Mutfağımdaki tezgahın üstünde 6-7 tane kadar portakal vardı içlerinden bir kaç tanesinin duş kabukları kısmen soyulmuş tu tamamı değil kısmen soyulmuş tu

Semih

Teşekkür ederim inşallah