Rüyada Evden Kovulmak Görmek

Rüyada evden kovulmak görmek kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra evlilik planları yapılmaya başlanacağına, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, maddi olarak güç kazanacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, zenginlik sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının evden kovulduğunu görmek sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin alınacak hayırlı haberler ve mutlu gelişmeler olacağına ve bu sayede keyfinin yerine geleceğine, kişinin afiyette olacağına, baba evinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, mal edineceğine inanılır.

Rüyada başkasının evden kovulduğunu görmek başarıyla tamamladığı bir işi daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, şansın yaver gideceğine rivayet eder.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, daha fazla para kazanacağına, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına alamet eder.

Rüyada kediyi evden kovmak görmek Allah’ın yaşamamını kendisine istediğinden de fazla iyi hale getireceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, aksiliklerin son bulacağına, işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine, kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin hayırlı kazançlar elde edeceğine, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, işinin gücünün rast gideceğine, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Evden Kovulmak Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda ailem beni evden kovuyordu ne yapacağımı bilmeden evden çıktım ve bir komşumuz bana “Sakın yanındaki köpeği kaybetme yoksa bir daha buraya gelemezsin!” dedi bende ne köpeği olduğunu anlamadım.Sonra eve gitmek istedim ama kapının önünde büyük sarı bir köpek su içiyordu çok zayıf bir köpekti ben nedense o köpekten korktum ve yolda yürümeye başladım. Sonra ilkokul arkadaşım” hadi artık gidelim” dedi ben ne olduğunu anlamadım ama birlikte gittik. Arkadaşımın kardeşide vardı biz 3 kız öyle yolda giderken bir anda arkadaşım bisiklete bindi ve önde gitmeye başladı sonra kızkardeşi elimden tuttu ve benide tarlalara kadar çekti ama ben gitmek istemiyordum sarı otlar vardı ve üstleri buzla kaplıydı bizde o buzları kırarak ilerliyorduk sonra ben beni bırakmasını istedim ve oda beni bırakıp bisiklete bindi ve sonra hızla sürdüler. Bende onlara yetişmek için koştum ama koşmak çok hoşuma gitti sonra tren raykarının üstünde giderken karşımıza yaşlı bir adam çıktı ve bana sen “Sudeyle neden hala arkadaşsın” dedi bende bu sizi ilgilendirmez dedim ama adam beni kovdu ve arkadaşımı alıp gitti. Bende okula gittim bahçeye geçtim ama çok mutsuzum herkes çok eğleniyor sonra kaydırağa oturuyorum ve orada küçük çocuklar yanımdan geçerek merdivene çıkıyorlar ama o kadar çoklar ki ben oradan kalkamıyorum sonra onlara çıkmalarında yardım ediyorum ve bende bahçeye doğru gidiyorum. Eski okulumdan arkadaşlarım var ve gerçekte onlarla kavgalıyım o yüzden onlara bakmıyorum ve ilerliyorum.Sonra lisedeki okulumdan bir arkadaşım geliyor ve onunla sarılıyoruz sonra o da gidiyor ve Sude yanıma yaklaşıp “Neden yanımda kalmakta ısrar etmedin” diyor bende “Bir git Allah aşkına benim derdim bana yeter” diyorum ve uzaklaşıyorum etrafımdaki insanlar neden mutsuz olduğumu soruyor ama ben cevap vermiyorum sonra çok sevdiğim bir yengem yanıma geliyor ve bir yere gideceğinden bahsediyor ama nereye olduğunu söylemiyor bende 3 tane maske takıyorum ona ama biri şeffaf diğeride takarken ağız ve burun kısmı yırtılıyor. Kuzenimde annesinin yanında sonra bana bir soğan veriyorlar ve bende onu doğruyorum ama çürük çıkıyor. Bende arkadaşıma hadi gel yenisini alalım diyorum. Halamsa hiçbirşeyi umursamıyor ve televizyondaki şarkı söyleyen sarhoş bir adamı dinliyor. Bende yeni soğan almak için giderken uyandım. Ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim ?

  • Rüyada Ailesinin evden kovduğunu ve evinin önünde ki köpekten korktuğunu görmek rüya sahibinin zorlukla kazandığı liderliğe, şansa ve akrabaya işaret eder. Rüya tabirine göre alınan işin, görevin sorumluluğunu eksiksiz bir şekilde yerine getirip başarılı olacağına, deneyim kazanmaya ve liderlik vasıflarını güçlendirmeye; çevresel etkilerle şansın açılacağına ve aile içinde yaşanan sürtüşmelerin son bulacağına; eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine yorulmalıdır. Rüyada okuldan arkadaşlarıyla konuştuğunu görmek huzurdur ve hayattır. Rüya sahibinin huzurun ve mutluluğun yerinde olacağı, psikolojik ve fiziksek olarak sağlıklı bir hayat yaşayacağına; hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine delalettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın inşallah…

 2. Ben evlendim evleneli kayinvalidem le ayni evde yasiyorum. Ruyamda kayinvalidem beni evden kovuyordu baya gurultulu kavga ediyoruz bana bu zamana kadar yasattigi her seyi haykira haykira bagira cagira anlatiyorum bagiriyorum oda bana bir suru sey soyluyor butun esyalarini topla nir daha gelmeyin ben oglum icin sustum bunca zaman size baktim sesimi cikartmadim gibisine bende sen mi bize baktin ben size baktim senin evine mi kaldik diye kiziyordum sonra kolumda bilezik vardi bilegimi tutup o bilezigi almaya calisti bende ne yapmaya calisiyorsun diye bagirdim bana onu bana vereceksin dedi bende benim olan seyi sana neden vereyim dedim buyuk bi valiz aliyorum oglumun esyalarindan baslayarak dolduruyorum sen coccuga dua et yoksa simdiye koymustum kapiya sizi deyip duruyor o sira da kolu komsu geliyorr ve esim geliyor esim donup bana diyor ki zaten istedigimiz bu degil miydi evi ayiracaktik boyle olmasaydi iyiydi ama sen hazirlan bir ignen dahi kalmasin buluruz bi caresini diyor sonra bende hemen kafamda plan kurmaya basliyorum calistigim yerden avans alayim ev isi kolay allah yardim eder esimde o sirada annesinin yanina gidiyor anne demesiyle beraber basliyor annesi ben torunum icin bunca zaman sustum istemiyorum sizi bu evde toplayin pilinizi pirtinizi gidin evimden diyor bende esime bagiriyorum hala annemi diyorsun birak ne hali varsa gorsun akli fikri para zaten kovdugu yetmiyor bilezigimi alacakmis diye bagiriyorum o arada komsular beni sucluyor ne yapti acaba diye basliyorum bu zamana kadar bana yasattiklarini bagira cagira anlatmaya sesim kisiliyor artik oyle uyandim hayirlara ciksin yorumlarsaniz sevinirim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mutluluğa, desteğe ve yaşama delalet eder. Rüya yorumuna göre huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine; sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına; özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına yorulur.

 3. Merhaba
  Ananem beni evinden kovuyordu ama ananem fevat edeli baya oldu
  Olayda turkiyede gecmiyor amarikada ki evinde kovunca bende dayima mi gitsem diye dusunuyorum, buarada dayim amerikada yasiyor ananem ise turkiyede yasadi.. Turkiye donmek zor geliyor.dayimami gitsem diye dusunuyorum.
  Sonasini goremedim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya başlangıçlara, rahatlığa ve imkanlara tabir olunur. Rüya yorumuna göre geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına; etrafında dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına; elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim